Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BulsatCom,Kodi ниска резолюция.
#1
От няколко дена съм собственик на x96 mini Инсталирах Коди както и да добавката за булсатком. Обаче проблема е че съм с 40 инча телевизор а видео потока е с резолюция 640x360. От настройките не видях да има възможност да се вдигне макар и на HD каналите.
Отговори
#2
Няма как, с Коди толкова.
Отговори
#3
Ужас значи ще трябва да използвам приложението... Но ми се искаше всичко да минава през Коди
Отговори
#4
Има възможност за избор на резолюция  Big Grin

[Изображение: screenshot_4.png]
Отговори
#5
забравил съм да уточня, HD - Fusion box, HIGH - Android app, LOW - Samsung TV (тази която е в масовата консумация)

[Изображение: screenshot_5.png]

[Изображение: screenshot_6.png]

[Изображение: screenshot_7.png]
Отговори
#6
Няколко пъти ти се каза - ако не смяташ да кажеш с какво го гледаш и/или споделиш как си го направил, няма никакъв смисъл да се подиграваш с редовите потребители.
Отговори
#7
Ти пишеш в друга тема, че си системен администратор и набиваш канчета на младите колеги, но май си гола вода от "old fart school" и се подиграваш сам на себе си. Създай продукт и го разпространявай по свой вкус.
Отговори
#8
Аз бих закупил твоят Taraponty PVR Client, ако го продаваш Smile
Отговори
#9
(04-10-2018, 14:08)shantros написа: забравил съм да уточня, HD - Fusion box, HIGH - Android app, LOW - Samsung TV (тази която е в масовата консумация)

[Изображение: screenshot_5.png]

[Изображение: screenshot_6.png]

[Изображение: screenshot_7.png]

Здравейте на Fusion-box-a компресията е h.265 а на снимките които сте приложили е h.264, което е компресията на андроидския профил Smile

П.С Ако някой има идея как се генерира паролата на stb профила ще се радвам да си поговорим. (юзъра е ясен той е номера на приемника 377996*****) Аз мисля че е нещо между номера на приемника и мак адреса подписано с ключа който връща АПИ-то в хедърите си (CHALLENGE) или може да се бъркам и да е нещо хардкоднато като при андроид профила (ключа с който се подписва паролата) Smile.
Отговори
#10
@ Kotixxx сбъркал си адреса нещо което се прави като хоби не се продава, поне от мен, за продажби се обръщай към rtk. Във форума има и раздел в който можеш да си поръчаш разработка

@ betaplay - разсъждавай и ще стигнеш до истината - наистина си на прав път, но за компресията грешиш. Прочети още малко за това що е то ОТТ (Over The Top) и каква е разликата с IPTV. Виж и дебила rtk който си мисли, че е тарикат те аплодира в надежда да увеличи продажбите.

Единственото нещо което ме възпира да ви го дам е предишният горчив опит на kodidev който след като ви го даде на готово не след дълго беше спряно от Булсат защото се разпространи като срамна болест в турски харем и по-добрата резолюция беше премахната от профила. 

Ангажименти нямам към никого, който иска да гледа с по-добрата резолюция може да си вземе Fusion box директно от Булсат и да не си мъчи главата.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,119 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с Kodi и Zamunda Kose 1 549 19-12-2023, 16:34
Последна публикация: martinstz
  Kodi PC qbadabaduuu 9 1,484 15-12-2023, 13:11
Последна публикация: m1TeT0
  Kodi 19: Грешка-dependency xbmc python 2.1.0 could not be satisfied i_deni 22 13,491 30-10-2023, 20:55
Последна публикация: irongrip
  Kodi 18.9 Бг добавки teyri 2 846 30-10-2023, 13:06
Последна публикация: teyri

Отваряне на: