Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KODI 18
#1
Добър вечер. Някой да има версия за Android  на KODI 18  с InputStream Adaptive -2.1.13,че само тя работи на бокса които имам.
Отговори
#2
Какъв проблем имаш при новите/следващите версии на InputStream Adaptive? Много скоро ще бъде на разположение v18 beta 1, опитай с нея дали ще ти работи нормално.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#3
ьпна ми се на тая пуста версия и се появи следния проблем - не чете вьншни бг.субтитри. Ако са друга националност ги чете, но бг. само вградените ги вижда! Някой с подобен проблем? Става вьпрос като се пусне филм от шернатите папки от компа!
Отговори
#4
Lightbulb 
От вчера е налична Leia RC4

Leia RC4 - A new hope

Changes in RC4 (and RC3)
Most notable changes to mention in this Release Candidate:
  • Update documentation regarding Python and Skin develoment: Kodi Doxygen 

  • Fix crash on certain music files that contain ID3v2 UFID frame

  • Do not list non-repo add-ons as "unavailable" in info dialog (the by default included ones)

  • Fix some interface info labels regarding music

  • Fix none responsive when minimising on Mac OSX

  • Fix path for looking up external subtitles

  • Replace vc140 redis with vc141 which fixes crashes on Windows (user should at least install this once)

  • Windows DXVA - fixed color values

  • Fix GUI Notifications rendering

  • Fix watched items in plugins (contains database upgrade)
  • Fix crashes by pressing 'x' to stop DVD .iso image when "Player Process Info" is displayed

  • Screenshot: simplify logic and bail out if no folder is set

  • Android: remove mpeg4 HD restriction / use dts for unknown pts for mpeg4 (there might be some playback regressions that will be fixed along the way)

  • Change resolution (if required) on application starts (fixes XBXO resolution issues)

  • Android: Reset calibrations if GUI limit changes

  • Android: fix subtitle position problems

  • Fix resolution whitelist issues on Windows

  • Extend option to hide spoilers like text or images from the library view

  • Add support for new iOS devices
Currently included

The past RC1 and RC2 release articles include the most notable changes we have done in v18. There are of course many smaller changes and improvements that we can't even remember. I guess you will just have to try and find out eventually. For a more extensive list you can visit our wiki page v18 (Leia) changelog which will be update along the way. From now on all v18 releases will not contain any big new features as we are focussed on bug fixing or improvements only.
Make sure to also go through our news sections which contain all past announcements regarding the Leia release and some highlights of what it will contain.

RC5 се очаква средата на януари догодина, a Leia Final - 31.01.2019
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
#5
От вчера вечерта Kodi Leia RC5.2

Kodi RC5.2
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
#6
(13-01-2019, 23:29)zdravkos написа: От вчера вечерта Kodi Leia RC5.2

Kodi RC5.2

На версия 17.х, при избор да ти търси субтитри, отгоре на прозорчето се виждаше пълното име на релийза и беше много удобно за ориентиране, кои субтитри ми трябват, а във всички версии 18 там стои само title. Дано някой се усети и им пише, че да го оправят това.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#7
(14-01-2019, 11:18)martinstz написа:
(13-01-2019, 23:29)zdravkos написа: От вчера вечерта Kodi Leia RC5.2

Kodi RC5.2

На версия 17.х, при избор да ти търси субтитри, отгоре на прозорчето се виждаше пълното име на релийза и беше много удобно за ориентиране, кои субтитри ми трябват, а във всички версии 18 там стои само title. Дано някой се усети и им пише, че да го оправят това.

Аз съм с 18.4 за сега и при мен релийза излиза - scrolling! Ако това имаш в предвид! Или нещо друго, аз ли да не съм разбрал нещо?

[Изображение: subtitle-releases.jpg]

а след това мога да избера правилните субтитри за моята версия! 


[Изображение: 012319000212.png]

Как излиза при теб?


На Криптона - 17.6 е почти същото, и тук имам движение на текста(scrolling)

[Изображение: screenshot002.png]
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
#8
(23-01-2019, 03:24)zdravkos написа:
(14-01-2019, 11:18)martinstz написа:
(13-01-2019, 23:29)zdravkos написа: От вчера вечерта Kodi Leia RC5.2

Kodi RC5.2

На версия 17.х, при избор да ти търси субтитри, отгоре на прозорчето се виждаше пълното име на релийза и беше много удобно за ориентиране, кои субтитри ми трябват, а във всички версии 18 там стои само title. Дано някой се усети и им пише, че да го оправят това.

Аз съм с 18.4 за сега и при мен релийза излиза - scrolling! Ако това имаш в предвид! Или нещо друго, аз ли да не съм разбрал нещо?

[Изображение: subtitle-releases.jpg]

а след това мога да избера правилните субтитри за моята версия! 


[Изображение: 012319000212.png]

Как излиза при теб?


На Криптона - 17.6 е почти същото, и тук имам движение на текста(scrolling)

[Изображение: screenshot002.png]

Не. Имах предвид горе в заглавния ред. На Коди 17.6 там пишеше релийза, който пускам и така е много по-лесно да знаеш, кои субтитри ти трябват:

[Изображение: 1.png]

, докато на 18.х пише само едно links и нищо повече, което не ми помага по никакъв начин:

[Изображение: 2.png]
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#9
(09-01-2019, 00:42)martinstz написа: докато на 18.х пише само едно links и нищо повече, което не ми помага по никакъв начин:

Току що пробвах със стандартната кожа/скин - Estuary на Коди и OpenSubtiltles*org, за да е точно както при теб!
Помислих, че проблемът може да е в скина на Коди, но не е, при мен работи, или поне аз така си мисля!
Веднъж със сериал:


[Изображение: Screenshot-35.png]

Тук също ми излиза релийза!



А тук пробвах и с филм!


[Изображение: Screenshot-36.png]

Също всичко си излиза! Не виждам проблем!


Евентулано още някой да тества и да каже как е при него? 
@ZZlatev  Smile ? Предполгам, че все още ще имаш някъде някоя 17.6 на някоя от машините!

П.С. Тествах само с локално съдържание - от NAS, с WebDAV протокол, но пък сървърът ми се намира в България, а аз не, така, че едва ли и това може да е причината. Пробвах и с друг NAS сървър, който е при мен, също работи!
С торенти не се занимавам  Cool , много ми е рисково тук!
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
#10
Ползвам 18 RC5 на няколко у-ва с различна ОС и на никое не ми излиза?! Да не би да има някаква настройка, която аз да съм пропуснал? Тествам през Elementum, защото само него ползвам за гледане на филми. Да не би там да е проблемът? Ще пробвам и с други добавки да видя как е там.

П.П. Сега пробвах с KODI Popcorn и там излиза. Явно проблемът е в Елементум. Ще пиша на разработчика, дали може да го оправи нещо! Благодаря за насоките!
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,119 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с Kodi и Zamunda Kose 1 551 19-12-2023, 16:34
Последна публикация: martinstz
  Kodi PC qbadabaduuu 9 1,487 15-12-2023, 13:11
Последна публикация: m1TeT0
  Kodi 19: Грешка-dependency xbmc python 2.1.0 could not be satisfied i_deni 22 13,493 30-10-2023, 20:55
Последна публикация: irongrip
  Kodi 18.9 Бг добавки teyri 2 846 30-10-2023, 13:06
Последна публикация: teyri

Отваряне на: