Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tv Radius antena
#31
Аз съм ти огромен фен. Все повече и повече ме караш да се смея. Най смешното е, че точно ти обяснявяше за четене между редовете.
Добре, след като разбра след два дни, че такъв закон изобщо не съществува, значи темата може да я броим за приключена. Благодаря ти, защото заради теб не се набутах 30 лв, за да гледам "над 100 канала, напълно безплатно и законно."
#32
Мъжки ми тия антени  с каква поляризация са  ? Антени Защо трябва кабелната телевизия да предава цифров сигнал по въздуха след като няма необходимия лиценз за тази дейност ?  Кой орган е разрешил честоти на които  да се разпространяват каналите по въздуха ?  Защо е необходимо изобщо хората да си купят точно тази антена ?  Силата  на сигнала  за цифровата ефирна телевизия е според мощността на излъчване на предавателя   в конкретния регион. Цифровия сигнал се влияе много и от релефа та не е много сигурно ,че със стайна антенка ще  хванеш  нещо на 50 километра. Когато аз съм си правил антени за телевизия ти сигурно си ходил прав под масата.
#33
Темата е изчерпана и се заключва поради offtopic !
[Изображение: notrobosmall.jpg]


Отваряне на: