Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tv Radius antena
#1
Някой знае ли какво точно е това и какво ще хваща в България?

http://techrabits.com/gadgets/reviews/bg/

Sent from my OnePlus 2 using Tapatalk
#2
Като гледам измама виж коментарите женско име с мъжка снимка и обратното
#3
Чудя се дали да не взема едно Smile

Sent from my OnePlus 2 using Tapatalk
#4
Ха , отдолу коментарите сцепват Smile Фалшиви профили , еднотипни коментари . Това според мен е обикновенна антена .
#5
На мен ми прилича на някаква модерна антена . И все пак има хиляди кодирани канали и звучи малко странно "гледате почти всеки филм,..."
Тоест, най вероятно, ще се гледат безплатните канали, но без да си купуваш кабелен тунер. Струва ми се лъжливо, колкото еротичните блокове късно вечер.
Тва е антена, която няма нужда от кабелен сигнал, за да сканира честотите на DVB-C и да хване свободните канали. При някои оператори в София доста канали са свободни, но няма спорт например.

Тва ми е любимо:
Офертата изтича в Неделя, Април 08 в 23:59 petrang.
#6
Чудя се дали да не се обадя на някой кабелен оператор, да питам дали има истината в това твърдение.

Sent from my OnePlus 2 using Tapatalk
#7
То може да има истина, но нали ти казвам, ще гледаш само свободните канали. Няма как тва нещо да ги разкодира. Сигурен съм в тва. Не е случайно, че се застраховат и пишат "почти всички канали...".
#8
ФейсБотовете са на ниво Smile
#9
Това направо си "плаче" за КЗП. Как ще накараш кабелен оператор да разпространява ефирен сигнал? И първите, които биха "скочили" няма да са кабелните оператори, а телевизиите разпространявани по този начин.
Иначе коментарите си ги бива, само дето никой не пита "Как да го включа бе, младеж?"
#10
Пълна лъжа е това. Операторите отговориха, че няма такова нещо и не пускат никакви канали на ефирни честоти.

Sent from my OnePlus 2 using Tapatalk


Отваряне на: