Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A1 Explore TV (бившата MtelNow)
#81
(12-12-2020, 14:24)Fireblade написа:
(12-12-2020, 13:20)Tasho2255 написа:
(12-11-2020, 20:57)Fireblade написа: Днес update-нах приставката. (https://github.com/Fireblade89/plugin.video.mtelnow)
- Добавил съм нова функционалност за генериране на m3u playlist-а.
Как да се използва:
  - Трябва да смените отметката "Create m3u playlist"
  - След това да изберете папква в която искате да се запази листата от Folder for playlist
След като влезете в приставката и изберете секция "На живо" ще бъде генериран файл a1.m3u
Ако използвате IPTV Simple Client ще можете да добавите листата и да гледате през PVR.
Тествано е работи и може да си връщате канали с до 59 минути назад. Ако има epg обаче самия pvr нещо се бъгва и връща назад, но не го отразява в лентата и ако ще използвате фунцията за връщане назад препоръчвам да се използва без EPG.
Перфектно! А от къде да намеря EPG за А1?
Аз лично съм си по играл малко и съм сложил id-тата в m3u playlist-тата от https://epg.kodibg.org/dl.php и иконите всичко ползвам от там.
 Мерси! А като линк ли да го използвам или да сваля и разархивирам файла и тогава?
Отговори
#82
(12-12-2020, 15:00)Tasho2255 написа:
(12-12-2020, 14:24)Fireblade написа:
(12-12-2020, 13:20)Tasho2255 написа:
(12-11-2020, 20:57)Fireblade написа: Днес update-нах приставката. (https://github.com/Fireblade89/plugin.video.mtelnow)
- Добавил съм нова функционалност за генериране на m3u playlist-а.
Как да се използва:
  - Трябва да смените отметката "Create m3u playlist"
  - След това да изберете папква в която искате да се запази листата от Folder for playlist
След като влезете в приставката и изберете секция "На живо" ще бъде генериран файл a1.m3u
Ако използвате IPTV Simple Client ще можете да добавите листата и да гледате през PVR.
Тествано е работи и може да си връщате канали с до 59 минути назад. Ако има epg обаче самия pvr нещо се бъгва и връща назад, но не го отразява в лентата и ако ще използвате фунцията за връщане назад препоръчвам да се използва без EPG.
Перфектно! А от къде да намеря EPG за А1?
Аз лично съм си по играл малко и съм сложил id-тата в m3u playlist-тата от https://epg.kodibg.org/dl.php и иконите всичко ползвам от там.
 Мерси! А като линк ли да го използвам или да сваля и разархивирам файла и тогава?

При мен изглежда ето така:
Код:
#EXTM3U
#EXTINF:-1 tvg-id="BNT1" tvg-logo="http://logos.kodibg.org/bnt1.png",BNT 1
plugin://plugin.video.mtelnow/?channel_id=1&profile_id=*****&mode=playChannel&timeout=*****&device_id=*****
Това е пример само за канал 1 като съм си скрил профайл ид и т.н.
Отговори
#83
Сигурно аз нещо не правя както трябва, но нямам EPG на повечето канали. А на тези на, които има не мога да превключа предавания на запис от по-ранен час. Иначе ткущото предаване мога да го върна в началото или колкото искам.
Отговори
#84
(15-12-2020, 16:46)Tasho2255 написа: Сигурно аз нещо не правя както трябва, но нямам EPG на повечето канали. А на тези на, които има не мога да превключа предавания на запис от по-ранен час. Иначе ткущото предаване мога да го върна в началото или колкото искам.
Най вероятно не си сложил id-тата
Сега ще ти изпратя всичките id-та на лично съощение
Отговори
#85
Здравейте, понеже виждам, че през сайта им каналите са достъпни в HD, дали ще има възможност да се добавят и през добавката, или там нещата са по-сложни?
Отговори
#86
(24-12-2020, 16:41)uhb57 написа: Здравейте, понеже виждам, че през сайта им каналите са достъпни в HD, дали ще има възможност да се добавят и през добавката, или там нещата са по-сложни?
 Не те разбрах?
Имат спортните канали - Diema Sport, MaxSport и БНТ 3 в HD всичко друго е half hd и на сайта и в приложението и в приставката Smile
Отговори
#87
Да ,моя грешка понеже мислех, че всички са HD като Max-овете сори за спама...
Отговори
#88
Здравейте, предполагам още няма начин да работи на Kodi 19, не съм само аз?
Отговори
#89
(05-01-2021, 13:45)artzox написа: Здравейте, предполагам още няма начин да работи на Kodi 19, не съм само аз?

Приставката трябва съвсем малко да се преработи за да работи с Python 3.x, проблема е във inputstream.adaptive(вградена приставка към Kodi, която реално пуска каналите от mtelnow) променен е начина по който се добавят header-ите и не успява да захапе така важния за нормалната работа на stream-овете verifypeer=false. Не съм се опитвал да я пусна на Коди 19 от декември може този weekend да се помъча пак.
Отговори
#90
(06-01-2021, 13:07)Fireblade написа:
(05-01-2021, 13:45)artzox написа: Здравейте, предполагам още няма начин да работи на Kodi 19, не съм само аз?

Приставката трябва съвсем малко да се преработи за да работи с Python 3.x, проблема е във inputstream.adaptive(вградена приставка към Kodi, която реално пуска каналите от mtelnow) променен е начина по който се добавят header-ите и не успява да захапе така важния за нормалната работа на stream-овете verifypeer=false. Не съм се опитвал да я пусна на Коди 19 от декември може този weekend да се помъча пак.

Благодаря, би било супер ако успеете, inputstream.adaptive си седи на версия 2.66 от едно известно време, та не възлагам големи надежди от там да дойде промяна.
Отговори


Отваряне на: