Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Коди забива при зареждане
#1
Здравейте! Скори си куших Тв бокс H96pro+. Сложих Коди и репото на Мартин , както е описано, но когатои пускам Коди първоначално при зареждане ми забива на файла bulsatcom info. Когато рестартирам Коди преблема се коригира. Свичко зарежда нормално и така докато спра Тв бокса. При следващото пускане пак е така. Забелязах, че проблема го има и на Коди за Windows. Има ли начин да се коригира тази бъг? P.S. Извинявам се ако не е тук мястото за тази проблем или ако вече е отговарвно, но все още ми е трудно да се ориентирам във форума. Благодаря!
Отговори
#2
Коя версия на Коди имаш в този бокс
Отговори
#3
Kodi 17.6
Отговори
#4
Обнови на 18 и пробвай, може да е от версията
Отговори
#5
Има ли начин за обновяване без да премахвам предишната 17,06?
Отговори
#6
Да изтегли 18 и инсталирай
Отговори
#7
Благодаря! Мисля, че се получиха нещата. Направих го на компа и всичко за сега върви, дори торентите ми тръгнаха....

След като поставих версия 18 на Коди ми спряха програмите които гледах през СеирСандъка. Изписва ми : Един или повече елемента немогат да бъдат възпроизведени. Проверете журнала за повече информация. Някакви идеи?
Отговори
#8
(18-03-2018, 13:02)gradez написа: Благодаря! Мисля, че се получиха нещата. Направих го на компа и всичко за сега върви, дори торентите ми тръгнаха....

След като поставих версия 18 на Коди ми спряха програмите които гледах през СеирСандъка. Изписва ми : Един или повече елемента немогат да бъдат възпроизведени. Проверете журнала за повече информация. Някакви идеи?

За СеирСандък, пак са направили промени по сайта. Ако си влизал досега с регистрация, сега пак са я махнали, но някои канали не тръгват. Махни си потребителското име от настройките на добавката и част от каналите ще се появят. За останалите, чакаме да видим какво ще направят - пак нова регистрация (че последните пъти все казват, че са затрили регистрациите и трябва наново да се регистрираш) или ще го оставят пак за известно време без регистрация.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#9
Аз регистрация нямям, не съм вкарвал потребителско име и пак не вървят. Същата работа, проверете журнала...
Отговори
#10
Интересното е , че взе да ми изписва същото и на телевизията..... Скапана работа! Sad
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблем с Коди RAKCHO 11 893 19-02-2024, 21:08
Последна публикация: Majide
  tv box t97z plus 2022 (коди помощ) Jekow1998 0 662 01-02-2023, 22:08
Последна публикация: Jekow1998
  Коди 20 проблем gvg 5 2,296 30-01-2023, 15:19
Последна публикация: Majide
  страници в коди fullmak 7 2,331 29-01-2023, 20:13
Последна публикация: Majide
  Две различни инсталации на Коди ROBERT 11 5,258 02-11-2022, 15:00
Последна публикация: ROBERT

Отваряне на: