Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VOYO.BG
#11
Явно има нещо промяна в протокола на voyo, защото приставката не работи.
Аз имам версия, която сам оправих, но не мога да обновя репозиторито за да направя pull request.
Може би трябва да контактувам Хари ...
Отговори
#12
Аз нямам акаунт за Войо и не мога да проверя. Ако наистина не работаи, пусни пул рекуест и ще го приема.
Отговори
#13
Аз ти писах на лична поща ... не мога да правя промени в твоето репозитори. Трябва да ме добавиш като contributor. Аз ще направя промени в нов бранч и ще пусна пул рекуест.
Отговори
#14
Приставката на Voyo работи ли в момента? При мен не от седмица. не се виждат папките от менюто. в любими имах няколко филми , когато натисна ми изкарва надпис "Вашето устройство не може да възпроизведе това видео"
Отговори
#15
(11-07-2023, 15:56)daido написа: Приставката на Voyo работи ли в момента? При мен не от седмица. не се виждат папките от менюто. в любими имах няколко филми , когато натисна ми изкарва надпис "Вашето устройство не може да възпроизведе това видео"

Вчера по случайност и аз реших да видя нещо там и с влизането е празно. Проверих си акаунта - имам още няколко месеца до изтичането му. Предполагам не е от там.
Отговори
#16
(02-08-2023, 19:42)miros-ps написа:
(11-07-2023, 15:56)daido написа: Приставката на Voyo работи ли в момента? При мен не от седмица. не се виждат папките от менюто. в любими имах няколко филми , когато натисна ми изкарва надпис "Вашето устройство не може да възпроизведе това видео"

Вчера по случайност и аз реших да видя нещо там и с влизането е празно. Проверих си акаунта - имам още няколко месеца до изтичането му. Предполагам не е от там.

Тези дни се оказа, че и през таблет не мога да се логна, не само през аддона. Само през един телефон успявам.
Отговори
#17
(28-11-2023, 12:55)miros-ps написа: Тези дни се оказа, че и през таблет не мога да се логна, не само през аддона. Само през един телефон успявам.

A, като се логнеш работи ли или папките са празни???
Отговори
#18
Благодаря за ъпдейта, сега поне аддона работи и децата гледат за Франклин Big Grin
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  VOYO Bulgaria stani_mi 7 10,528 18-04-2022, 13:13
Последна публикация: yanku

Отваряне на: