Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VOYO.BG
#1
Приставка за гледане на мултимедийно съдържание от Voyo.bg. 

За момента приставката позволява възпроизвеждане САМО на телевизионните и радио канали, както и на спортните събития на живо. За в бъдеще това може да се промени, но моля не питайте дали и кога.
Естествено за да гледате имате нужда от платен абонамент към Voyo.bg.

Инсталирайте от българското хранилище (за да получавате автоматични ъпдейти) или от ръчно от зип файл.


[Изображение: voyo_channels.png]



[Изображение: voyo_btv_cinema.png]


[Изображение: voyo_cinema.png]

При проблеми с добавката, включете разширен лог (в настройките на добавката) и го качете за разглеждане, както е описано в тази тема.
Отговори
#2
(23-02-2018, 23:17)harry_gg написа: Приставка за гледане на мултимедийно съдържание от Voyo.bg. 

За момента приставката позволява възпроизвеждане САМО на телевизионните и радио канали, както и на спортните събития на живо. За в бъдеще това може да се промени, но моля не питайте дали и кога.
Естествено за да гледате имате нужда от платен абонамент към Voyo.bg.

Инсталирайте от българското хранилище (за да получавате автоматични ъпдейти) или от ръчно от зип файл.


[Изображение: voyo_channels.png]



[Изображение: voyo_btv_cinema.png]


[Изображение: voyo_cinema.png]

При проблеми с добавката, включете разширен лог (в настройките на добавката) и го качете за разглеждане, както е описано в тази тема.

ще има ли развитие на добавката

да се развие изцяло
Отговори
#3
(16-04-2018, 14:59)zdr_hrist@abv.bg написа:
(23-02-2018, 23:17)harry_gg написа:  За в бъдеще това може да се промени, но моля не питайте дали и кога.

ще има ли развитие на добавката

да се развие изцяло

Описано е. Колко сте хората с активен абонамент, според мен списъкът е доста малък
Отговори
#4
Ще му изтече безплатният 14 дневен период без да го използвал напълно през коди, там е проблема. Не загряваш ли?
Отговори
#5
(16-04-2018, 16:53)shantros написа: Ще му изтече безплатният 14 дневен период без да го използвал напълно през коди, там е проблема. Не загряваш ли?
Надали това е причината той преди месеци е писал за добавката, досега трябваше да е сменил доста cc 
карти ако разбираш какво имам в предвид
Отговори
#6
Аз не ползвам 14 дневен абонамент пич, аз ползвам годишен и съм абонант на Voyo.bg от 4 години. Това, че пиша по повод на добавката е това, че ползвам, коди и нямам update на приложението за samsung tizen tv. Не мисля, че е толкоз скъпо
Отговори
#7
Между другото А1 предлага voyo.bg безплатно но трябва да си проверите договора
Отговори
#8
Voyo се предлага от A1 безплатно в зависимост от абонамента. Аз ползвам тв на Bulsatcom и на A1 и отскоро видях, че го поддържат. На страницата на A1 e описано всичко, както и на сайта на Voyo.
Отговори
#9
Аз си направих регистрация и активирах пакета от А1 - добавя 2 годишен абонамент от момента на въвеждане. Изискват само мобилен номер.

Относно приставката имам 2 въпроса:

ако паролата има някои специални символи, логването фейла. смених я на нещо просто и стана. През сайта логването работеше.

По-големия проблем е, че видеото не тръгва. Ползвам CoreElec което е Leia и съответно нямам adaptivestream. предполагам това е причината. Радиата също не свирят, но зареждат картинката за фон.

Ако е необходимо ще кача логове, но мисля че е нещо универсално за новата версия на KODI.
Отговори
#10
приставката на Voyo.bg за kodi не работи за момента с видео, а само с телевизиите. В момента един човек се е заел да я изгради отново, но това ще стане в края на месец декември или по коледните празници
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  VOYO Bulgaria stani_mi 7 10,285 18-04-2022, 13:13
Последна публикация: yanku

Отваряне на: