Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Приставка за гледане Булсат
Приставката е супер, че може да отключиш каналите от androidtv версията на Булсатком.
Аз лично ползвам 2 генерирани плейлисти и съм успял да си подкарам всички канали, които използвам благодарение на Вас. Ако някой има същия проблем мога да помогна - За да merge-на двете плейлисти използвам IPTV Merge около 1 ден играчка е, но направиш ли го веднъж после е перефктно - плюс правиш така плейлистата, че да използва epg-то(epg.kodibg.org/dl.php) и логата (logos.kodibg.org) на форума.
Отговори
Доста идейно за сливане на 2 различни плейлисти Smile 
Не знаех, че съществува тази добавка "IPTV Merge"
Само ми е интересно, обединената вече листа, как ще се казва и няма ли да има презастъпване със булсатската?
Предполагам ще се зарежда през IPTV PVR Simple Client... или ?
Отговори
(05-01-2021, 12:43)Fireblade написа: Приставката е супер, че може да отключиш каналите от androidtv версията на Булсатком.
Аз лично ползвам 2 генерирани плейлисти и съм успял да си подкарам всички канали, които използвам благодарение на Вас. Ако някой има същия проблем мога да помогна - За да merge-на двете плейлисти използвам IPTV Merge около 1 ден играчка е, но направиш ли го веднъж после е перефктно - плюс правиш така плейлистата, че да използва epg-то(epg.kodibg.org/dl.php) и логата (logos.kodibg.org) на форума.
Защо генерирате 2 плей листи и как ги генерирате. На практика приставката си генерира 1 нали?
Отговори
(06-01-2021, 00:16)dombodombo написа:
(05-01-2021, 12:43)Fireblade написа: Приставката е супер, че може да отключиш каналите от androidtv версията на Булсатком.
Аз лично ползвам 2 генерирани плейлисти и съм успял да си подкарам всички канали, които използвам благодарение на Вас. Ако някой има същия проблем мога да помогна - За да merge-на двете плейлисти използвам IPTV Merge около 1 ден играчка е, но направиш ли го веднъж после е перефктно - плюс правиш така плейлистата, че да използва epg-то(epg.kodibg.org/dl.php) и логата (logos.kodibg.org) на форума.
Защо генерирате 2 плей листи и как ги генерирате. На практика приставката си генерира 1 нали?

Да в моя случай просто ползвам приставката за каналите от Булсатком и имам друга генерирана листа от А1 приставката за спортните канали най-вече и за да мога да използвам и 2-те плейлисти ползвам IPTV Merge на 6 часа Smile 
Отговори
Къде да я търся тази добавка IPTV Merge и как да я вкарам в kodi?
Отговори
(10-01-2021, 19:26)dimityr1952 написа: Къде да я търся тази добавка IPTV Merge и как да я вкарам в kodi?
https://www.matthuisman.nz/2019/02/iptv-...dd-on.html
Отговори
Стигнах до австралийските канали,но на булсат къде да ги търся?
Отговори
Има ли някякъв лист на булсат и ако има може ли да ми го дадате ?
Отговори
(10-01-2021, 22:52)dimityr1952 написа: Има ли някякъв лист на булсат и ако има може ли да ми го дадате ?

Няма готов лист на Булсат. Той се генерира от добавките за Булсат. За целта трябва да имате активен акаунт с потребител и парола и после да инсталирате някоя от двете добавки за Булсат. От там следвате указанията за работа с тях.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
Аз имам акаунт,но ми иска платен абонамент,а аз не съм на булсат.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,501 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  Приставка Елементал ByJohnie 12 23,265 11-11-2021, 23:19
Последна публикация: sovenik
  Приставка FILMI2K ByJohnie 70 94,618 30-09-2021, 15:23
Последна публикация: zypy
  Приставка за гледане ARENABG ByJohnie 70 85,545 09-06-2021, 10:35
Последна публикация: EmanResu
  Приставка за гледане ENVY ByJohnie 56 65,820 14-10-2020, 23:06
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: