Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Приставка за гледане Булсат
Благодаря за отговора. Аз използвам Mar33, но явно не знам коя е за Булсатком или лал се ползва. Може ли малко помощ?
Отговори
Мисля, че се справих, благодаря.
Отговори
Някой може ли да даде акъл, защо не ми се отварят каналите в приставката. Горе в дясно ми се показва триъгълничето че се плейва, но ни образ, ни звук. С Коди Криптон 17.6 съм, инсталирано на Apple TV 4. Не ползвам PVR. На другите ми две Raspberry Pi с 18.9 нямам никакви проблеми. Мога ли нещо да направя за да я подкарам и на Apple TV?
Отговори
(28-11-2020, 21:39)dimo777 написа: Някой може ли да даде акъл, защо не ми се отварят каналите в приставката. Горе в дясно ми се показва триъгълничето че се плейва, но ни образ, ни звук. С Коди  Криптон 17.6 съм, инсталирано на Apple TV 4. Не ползвам PVR. На другите ми две Raspberry Pi с 18.9 нямам никакви проблеми. Мога ли нещо да направя за да я подкарам и на Apple TV?
По-скоро приставката не работи с Kodi 17.6. Няма ли начин да я ъпдейтнеш на Apple TV?
Отговори
Здравейте, някой знае ли за какво се ползват настройките Service Check Interval и Refresh Time в добавката Fusion TV Android? Предполагам Service Check Interval е за валидността на токените, но не съм сигурен. Също така Service Check Interval през настройките на добавката може да се настрои до 90, което ако съм прав, че е за валидността на токените това означава час и половина валидност, след което трябва отново да се генерира плейлиста.

Мога да влезна и да променя тази опция в xml на самата добавка и да я вдигна до 360 и повече, въпроса е дали това ще окаже влияние за валидността на токените или всичко си зависи от сървъра на Bulsatcom.

Ако има някой запознат, нека пише.

Благодаря!
Отговори
(01-12-2020, 14:23)Scout написа: Здравейте, някой знае ли за какво се ползват настройките Service Check Interval и Refresh Time в добавката Fusion TV Android? Предполагам Service Check Interval е за валидността на токените, но не съм сигурен. Също така Service Check Interval през настройките на добавката може да се настрои до 90, което ако съм прав, че е за валидността на токените това означава час и половина валидност, след което трябва отново да се генерира плейлиста.

Мога да влезна и да променя тази опция в xml на самата добавка и да я вдигна до 360 и повече, въпроса е дали това ще окаже влияние за валидността на токените или всичко си зависи от сървъра на Bulsatcom. 

Ако има някой запознат, нека пише.

Благодаря!

При мен сравнително често рестартира да обнови плейлистата, така че да видим какво ще кажат и другите потребители, как да увеличим тоя интервал
Отговори
След като разполагате с акаунт за Булсатком ползвайте официалното приложение, там няма лимит на сесията .
Оставял съм за проба, бокс да работи над 20 часа и не е спирал изобщо ....
Отговори
(03-01-2021, 22:49)rtk написа: След като разполагате с акаунт за Булсатком ползвайте официалното приложение, там няма лимит на сесията .
Оставял съм за проба, бокс да работи над 20 часа и не е спирал изобщо ....

Добре, де ама официалните приложения са за Андроид и IOS.
От Добавките за Коди, имате ли нещо впредвид, като официална?
Отговори
(04-01-2021, 14:00)dombodombo написа:
(03-01-2021, 22:49)rtk написа: След като разполагате с акаунт за Булсатком ползвайте официалното приложение, там няма лимит на сесията .
Оставял съм за проба, бокс да работи над 20 часа и не е спирал изобщо ....

Добре, де ама официалните приложения са за Андроид и IOS.
От Добавките за Коди, имате ли нещо впредвид, като официална?

Ако ползваш Андроид устройство, теглиш си приложението от ТУК
Ако си със друга OS само, чрез добавка за Коди .
При вторият вариант, няма как да избегнеш сесията от няколко часа .
И между другото ....... официалните приложения са направени за да те ограничават, а добавките за Коди те правят независим, особенно откъм OS Wink
Отговори
(04-01-2021, 15:59)rtk написа:
(04-01-2021, 14:00)dombodombo написа:
(03-01-2021, 22:49)rtk написа: След като разполагате с акаунт за Булсатком ползвайте официалното приложение, там няма лимит на сесията .
Оставял съм за проба, бокс да работи над 20 часа и не е спирал изобщо ....

Добре, де ама официалните приложения са за Андроид и IOS.
От Добавките за Коди, имате ли нещо впредвид, като официална?

Ако ползваш Андроид устройство, теглиш си приложението от ТУК
Ако си със друга OS само, чрез добавка за Коди .
При вторият вариант, няма как да избегнеш сесията от няколко часа .
И между другото ....... официалните приложения са направени за да те ограничават, а добавките за Коди те правят независим, особенно откъм OS Wink
така де и аз имах предвид добавка, затова като писахте за официалните приложения ми стана интересно дали имате нещо друго като идея. Предпочитам добавките заради OS 

Благодаря за отговора, на едно мнение сме!
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,584 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  Приставка Елементал ByJohnie 12 23,792 11-11-2021, 23:19
Последна публикация: sovenik
  Приставка FILMI2K ByJohnie 70 96,793 30-09-2021, 15:23
Последна публикация: zypy
  Приставка за гледане ARENABG ByJohnie 70 87,609 09-06-2021, 10:35
Последна публикация: EmanResu
  Приставка за гледане ENVY ByJohnie 56 67,471 14-10-2020, 23:06
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: