Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Приставка за гледане Булсат
на коди изчезнаха диемите и макс спорт на булсат има ли начин да се върнат
Отговори
(28-04-2019, 18:28)zaekadj написа: на коди изчезнаха диемите и макс спорт на булсат има ли начин да се върнат

Няма ги от над месец. Ако от Булсат не ги пуснат през подобна платформа да се гледат, няма да се появят. Никой не се занимава с добавката, както и никой няма намерение да прави нова (поне аз не знам някой да се ангажира), така че каквото има - това е и колкото издържи Smile
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
Привет,
Използвам Fusion TV Android 2018.08.07.02 от репо на Mar33  и PVR IPTV Simple Client 3.8.7 на Android Tv box X96H, но без значение дали ползвам акаунтите на Bulsat или TV GO, телевизията ми прекъсва точно след един час. Спрял съм от настройките на ПВР и Тв на живо обновяване по време на възпоизвеждане, но ефект с прекъсването няма. С добавките TV GO Player и TV BULSATCOM V2 нямам проблеми. Бихте ли ме посъветвали какво може да съм пропуснал в настройките за да може да не се налага всеки час да пускам наново канала. В новото  Fusion TV Android 2018.08.07.02  Service check interval e максимум 90.
Благодаря предварително.
Успех!
Надървянето не се брои като личностно израстване...
Отговори
Здравей и добре дошъл в Бг коди форума Big Grin ,

Мисля, че чрез тази настройка ще си осигуриш 3ч. преди да ти се налага да правиш "рилоуд". Така ще парави на всеки 180мин. кънекции към сървъра на Булсат.

[Изображение: Bildschirmfoto-von-2019-11-24-19-42-25.png]

@martinstz ще може да даде повече информация Smile ако се налага.
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
На "ТВГО" плиснатата ми върви 24 часа.Която е генерирам с "КОДИ". На булшит е по различно.Защото е генерирам пак с "КОДИ",но е ползвам с друг плейер. И тя е около от 3 до 8 часа. Не че настройките на "КОДИ" казват на "Булсат" колко време да трае листата.

С "ТВГО" не би трябвало да имаш проблеми поне 24 часа.
Отговори
(25-11-2019, 03:24)x_wing написа: На "ТВГО" плиснатата ми върви 24 часа.Която е генерирам с "КОДИ". На булшит е по различно.Защото е генерирам пак с "КОДИ",но е ползвам с друг плейер. И тя е около от 3 до 8 часа. Не че настройките на "КОДИ" казват на "Булсат" колко време да трае листата.

С "ТВГО" не би трябвало да имаш проблеми поне 24 часа.
Привет,
Без значение дали листата в PRV IPTV simple client е на Виваком (playlist.raw.m3u) или на Булсат (bulsat.m3u) ми прекъсва по едно и също време, което ме навява на мисълта, че проблема е в настройските на Fusion TV. Пробвах с Refresh time, но няма промяна при един и същ Service check interval. Мисля, че максимума е 90 мин, който постигам с максимален Service check interval. Гледам rtk  е постнал със стойност 360, но явно е променена в сегашната версия.
Нямам прекъсване с гледането през самите видео добавки на TV GO Player и TV BULSATCOM V2.
Успех!
Надървянето не се брои като личностно израстване...
Отговори
(25-11-2019, 13:04)mymypymka написа:
(25-11-2019, 03:24)x_wing написа: На "ТВГО" плиснатата ми върви 24 часа.Която е генерирам с "КОДИ". На булшит е по различно.Защото е генерирам пак с "КОДИ",но е ползвам с друг плейер. И тя е около от 3 до 8 часа. Не че настройките на "КОДИ" казват на "Булсат" колко време да трае листата.

С "ТВГО" не би трябвало да имаш проблеми поне 24 часа.
Привет,
Без значение дали листата в PRV IPTV simple client е на Виваком (playlist.raw.m3u) или на Булсат (bulsat.m3u) ми прекъсва по едно и също време, което ме навява на мисълта, че проблема е в настройските на Fusion TV. Пробвах с Refresh time, но няма промяна при един и същ Service check interval. Мисля, че максимума е 90 мин, който постигам с максимален Service check interval. Гледам rtk  е постнал със стойност 360, но явно е променена в сегашната версия.
Нямам прекъсване с гледането през самите видео добавки на TV GO Player и TV BULSATCOM V2.
Успех!
Валидността на токените от линковете от листата на булсатком се задава от сървъра, така че версията на коди добавката не влияе директно. Това, което можеш да опиташ е да накараш кода, който генеира листата да извлича обновената листа на по-чести интервали, така че линковете ти винаги да са валидни.

30 минути е работеща опция за СамсунгТВ и АндроидТВ профилите.

Поздрави и успех.
Отговори
Гледам,че се упражнявате върху моя отговор,но макарона го сучите по други гледни точки.
Поне си напишете сами коментара без да ме цитирате. Тц.Тц....
Отговори
Здравейте, от къде мога да си изтегля добавката за Андроид или Коди
Отговори
(01-09-2020, 18:13)Sloow написа: Здравейте, от къде мога да си изтегля добавката за Андроид или Коди
Всички добавки с за Коди, без значение на каква ОС е инсталирано. Конкретно за Булсат има две добавки, едната е в репо Mar33, а другата в БГ Репо.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,501 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  Приставка Елементал ByJohnie 12 23,266 11-11-2021, 23:19
Последна публикация: sovenik
  Приставка FILMI2K ByJohnie 70 94,641 30-09-2021, 15:23
Последна публикация: zypy
  Приставка за гледане ARENABG ByJohnie 70 85,555 09-06-2021, 10:35
Последна публикация: EmanResu
  Приставка за гледане ENVY ByJohnie 56 65,834 14-10-2020, 23:06
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: