Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Инсталиране на неофициален LibreELEC на устройства с Amlogic S905 / S912
#21
Това е малко над клас 10, но едва ли ще намериш по-малка. Аз преди години купих една 8гб, но наскоро взех и една 32гб, защото не намерих по-малка. Тази карта която използваш в момента, ще ти създава доста забавяния. Системата трябва да върви гладко, без да се замисля и забива.

Sent from my OnePlus 2 using Tapatalk
Отговори
#22
(12-07-2019, 17:21)b_ignatov написа: Това е малко над клас 10, но едва ли ще намериш по-малка. Аз преди години купих една 8гб, но наскоро взех и една 32гб, защото не намерих по-малка. Тази карта която използваш в момента, ще ти създава доста забавяния. Системата трябва да върви гладко, без да се замисля и забива.

Sent from my OnePlus 2 using Tapatalk

ясно, картата ще я сменя това е повече от ясно

по-интересното обаче е, че нито 1 аддон не тръгва. Всички които имам под Андроид си ги интсалирам на Corelec и нито 1 не тръгна

Дава ми грешки в логфайла
Отговори
#23
Даааа,

Coreelec е по-лек от Libreelec

сложих основни адони и тепърва ще има финна настройка

ПС. с новата карта е доста по-бърз, няма нищо общо с андроида
Отговори
#24
Ще се сетиш Smile

Sent from my OnePlus 2 using Tapatalk
Отговори
#25
(16-07-2019, 00:33)b_ignatov написа: Ще се сетиш Smile

Sent from my OnePlus 2 using Tapatalk

След 100 теста промени на карти и всичко останало, оставам на Libreelec, Coreelec-a ми забива няколко пъти и затова оставам на Libreelec
Отговори
#26
Забива ти от добавките, които ползваш, а не че е по-лош от Libreelec

Sent from my OnePlus 2 using Tapatalk
Отговори
#27
странно, защото са ми еднакви добавките и на двете версии

Нищо де ще тествам пак, поне вече знам как  Smile
Отговори
#28
Отново съм с въпрос:

и двете версии Openelec и Libreelec работят като по часовник. Всичко лети и няма нищо общо с Андроида

Въпросът ми обаче е с дистанционното. Намерих remote.conf файл за MXQ4 ( това е моят бокс). Сложих го в папка Configfiles, опитах да намеря factory code на устройството през Putty, но нещо не ми се получава и дистанционното ми не отговаря. Преписах му командите от Андроида, но пак не става.

Въпросите ми са: Къде точно да поставя remote.conf файла?(пише в папка Configuration, обаче такава няма. Като достъпя устройството през Samba има Configfiles).
През Putty достъпвам Коди, но там с командата dmesg –c, не успявам да видя factory code. Какво да направя, за да видя factory code и да подкарам дистанционното?
Отговори
#29
(10-08-2019, 19:43)dombodombo написа: ...Къде точно да поставя remote.conf файла?...Какво да направя, за да видя factory code и да подкарам дистанционното?
 Попитай същите неща във форумите на *ELEC платформата, която си избрал да използваш. Въпреки, че всичките са базирани на един и същ принцип (OpenELEC е оригиналът), всяка от тях има различен принцип на софтуерна поддръжка по отношение на дистанционните управления.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#30
(10-08-2019, 19:52)Majide написа:
(10-08-2019, 19:43)dombodombo написа: ...Къде точно да поставя remote.conf файла?...Какво да направя, за да видя factory code и да подкарам дистанционното?
 Попитай същите неща във форумите на *ELEC платформата, която си избрал да използваш. Въпреки, че всичките са базирани на един и същ принцип (OpenELEC е оригиналът), всяка от тях има различен принцип на софтуерна поддръжка по отношение на дистанционните управления.

четох там и уж изпълних това, което пишеше, но не успях да подкарам дистанционното.

Ще питам пак

Благодаря!
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблем с mount на network share под LibreELEC 8 ZZlatev 11 521 28-03-2024, 22:43
Последна публикация: ZZlatev
Information LibreELEC върху PC с nVidia карта Majide 0 810 17-09-2022, 17:21
Последна публикация: Majide
Question Как да инсталирате VPN на LibreELEC Hangman 1 1,219 15-09-2022, 12:32
Последна публикация: harry_gg
  SoC на Amlogic Majide 0 1,800 03-05-2021, 12:43
Последна публикация: Majide
  Имате ли проблеми с LibreElEC 18.4?? Di40 7 11,699 24-11-2019, 17:15
Последна публикация: Di40

Отваряне на: