Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Булсат Андроид ТВ, 2 ТВ с една парола?
#31
И с 10 различни съм пробвал.
Отговори
#32
Значи това отговаря на въпроса на колегата, газ по мантинелата (и чакаме плъгина Smile )
Отговори
#33
Да това е с OS ID Samsung Wink .
Отговори
#34
За да проверим колко време Булсат ще ни изтърпят, преди да се случи очакваното и отново да ни върнат на 360р ли ?
Отговори
#35
Аз не прекалявам, даже не ги използвам, имам 3 фюжъна на един абонамент и 4 сат на друг. Това със скриптовете е за спорта и те така.
Отговори
#36
Най добре е да почват да прилагат общите условия от т.16 нагоре, ще има доста които да реват ще ги чувам чак на карпатите
Отговори
#37
И аз съм абонат и плащам целогодишно Фюжън,даже на два профила, но от както направих 3 записа, важни за мен и след 5 дни когато намерих време да ги гледам....бяха изчезнали, защото ги пишели "при тях" и ги изтривали, за да пестят място (ми за к'во ми е тоя бокс тогава) и се заиграх с TVH. Пак си плащам, но си записвам и съхранявам каквото и колкото си поискам.
Отговори
#38
Topper, тази простотия със записите на техният сървър и "къстъм" боксовете беше измислена от Нетера преди много години, те даваха да се запишат 5 часа ако не ми изневерява паметта, но стояха там за неопределено време. Когато привишиш лимита трябваше да избереш какво ще изтриеш за да запишеш нещо ново. Те дори имаха и друга екстра - "в момента се излъчва предаване за което Нетера няма правата да позволи неговото записване".
Отговори
#39
За Нетера не знам, тогава само ми караха трафика, не съм им ползвал телевизята. Обаче звучи повече от логично, включително и за правата. Виж на БСК ако намериш някъде колко записи може да направиш и за колко време се съхраняват - ще е чудо. Не коментирам защо аджеба ги съхраняват при тях, това е извън всякакава логика. Най-вече с къстъм OS-а им, където могат да направят каквото пожелаят.
Отговори
#40
По това време имах удоволствието да работя за Нетера и ще ти кажа защо се правеше, старият им бокс нямаше възможност за използване на външен диск и това беше единствената възможност. Ако си спомняш Ментел също използваше тяхната телевизия.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  въпрос относно Булсат и xbox series x Vasilvarna 1 1,083 15-09-2022, 08:58
Последна публикация: Topper
  Проблем с инсталация на Булсатком на Андроид 11 wwwcomivo 3 2,115 12-06-2022, 18:14
Последна публикация: response323
  Спортните канали на А1 в мрежата на Булсат ROBERT 37 35,343 22-10-2018, 22:55
Последна публикация: rtk
  Помощ! Как да скрия или защитя с парола каналите за възрастни! gogobravo 4 5,804 03-06-2018, 23:17
Последна публикация: gogobravo
  Булсат на Коди 17.1 ROBERT 8 12,226 16-06-2017, 17:45
Последна публикация: mehanic

Отваряне на: