Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Булсат Андроид ТВ, 2 ТВ с една парола?
#11
Потвърждавам за сетен път - основен абонамент с 4 допълнителни телевизора, платен е Фюжъна за всички (за година) и няма проблеми с 4 конекции едновременно.
Отговори
#12
Сега да кажа и аз Smile
1. Може на един акаунт няколко основни карти. Аз имам две такива.
2. През официалното приложение брои връзките за профила и като поискам повече от 4 (за толкова приемника плащам), ми вади съобщение, че не може да ме свърже, защото сече съм заел връзките, НО през Коди нямам проблеми и съм правил 4 приемника на Булсат + 4 връзки през Коди (като правя такива от нас, от САЩ и от Бургас) и всичко си върви без проблеми Wink
Дано съм бил полезен.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#13
Винаги съм се чудил защо от булсат не резнат тази практика на безразборно гледане от всеки? По-добре да дадат прилична картина на тези които си плащат от колкото лоша картина на всеки желаещ с акаунт на приятел.
Отговори
#14
Не булсат са виновни а тези които искат това
Отговори
#15
(05-02-2018, 21:19)harry_gg написа: Винаги съм се чудил защо от булсат не резнат тази практика на безразборно гледане от всеки? По-добре да дадат прилична картина на тези които си плащат от колкото лоша картина на всеки желаещ с акаунт на приятел.

Не знам кое наричаш безразборно гледне? Според мен така както е в момента си е напълно нормално.
Като си плащам за Нетфликс или Амазон според плана имаш брой устройства на които можеш да гледаш едновременно. Ако искам ще си дам акаунта на приятел да гледа. Важното е, ча се плаща.
Същото е и при булсат плащаш за приемник - гледаш, а дали ще гледа детето, бабата или съседа не е работа на булсат.
Отговори
#16
(05-02-2018, 22:23)lambreto написа:
(05-02-2018, 21:19)harry_gg написа: Винаги съм се чудил защо от булсат не резнат тази практика на безразборно гледане от всеки? По-добре да дадат прилична картина на тези които си плащат от колкото лоша картина на всеки желаещ с акаунт на приятел.

Не знам кое наричаш безразборно гледне? Според мен така както е в момента си е напълно нормално.
Като си плащам за Нетфликс или Амазон според плана имаш брой устройства на които можеш да гледаш едновременно. Ако искам ще си дам акаунта на приятел да гледа. Важното е, ча се плаща.
Същото е и при булсат плащаш за приемник - гледаш, а дали ще гледа детето, бабата или съседа не е работа на булсат.

Мисля, че Хари имаше друго предвид. То и сега не можеш да гледаш на повече у-ва, отколкото си платил, но през Коди се заобикаля тази рестрикция и могат да гледат много хора през един акаунт, без да се е заплатила необходимата такса за услугата.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#17
Замисълът на самата услуга е следният ако си някъде навън без телевизор да може да гледаш нещо без да го пропуснеш не си мислете че булсат са ви длъжни да ви осигуряват втора линия за това че си плащал бил абонамент, абонамент може да платиш и на друго място но имаш ли я тази втора линия след като плащаш?
Отговори
#18
Разбира се, че не са ни длъжни с нищо. Но фактите говорят, че са решили да пуснат конкурентни конекции от един акаунт колкото е броя на приемниците за които плащаш (какъвто беше въпроса на темата, между другото). Утре могат да го спрат или да почнат да искат допълнителна такса.
Относно замисъла - след като пуснаха за Андроид ТВ и имат намерения да пускат приложения за смарт телевизори - явно замисъла е да елиминират боксовете за клиентите които искат.

Съвсем друг е въпроса дали всичко това е правилна политика на буслат, която многократно вече е обсъждана.
Също така - дали имат достатъчно ресурси да стриймват ИПТВ на брой клиенти колкото е броя на приемниците за които им се плаща си е само техен проблем.

@martinstz - едни и същи рестрикции важат и за коди и за останалите приложения на булсат.
Отговори
#19
Коди и разни други моди не могат да ви заобиколят рестрикциите на ниво API  за брой на кънекциите.  Нормално е за 1  брой приемник да имате 1 кънекция на IPTV и една на OTT  услугата на сайта. Ако аз да речем пусна 1 канал и  задам кънекциите към тоя канал да са 5 да речем  вие как ще пуснете 6  кънекции ? Сървъра веднага ще ви резне защото вече ви е взел мак адреса на у-то  и е направил проверката вие на какъв план сте  във билинг системата им. Потребителя X си е платил 15.80   за 1 приемник и колкото и да се напъва тоя потребител няма как да гледа  пакета на Диема Спорт и този  на Фюжан  защото не му е в плана па ако ще да  си е качил който си иска емулатор и която си иска добавка и версия на Коди. Това са елементарни работи и ви се чудя що изобщо спорите за тях . Като Коди заобикаля рестрикциите  защо  не мога да гледам аааааааа ?
ВХОД ВЪВ ВАШИЯ ПРОФИЛ
Нямате активни услуги в момента
Код на съобщението 206

Ми  много ясно защо Smile Защото не  е платено Smile
Отговори
#20
Странно,но аз гледам на 1 телефон,1 таблет, 1 лаптоп,1 pc и 1 mxqbox мога да си го пусна на всичките у-ва едновременно през фюжъна на коди..
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  въпрос относно Булсат и xbox series x Vasilvarna 1 1,081 15-09-2022, 08:58
Последна публикация: Topper
  Проблем с инсталация на Булсатком на Андроид 11 wwwcomivo 3 2,115 12-06-2022, 18:14
Последна публикация: response323
  Спортните канали на А1 в мрежата на Булсат ROBERT 37 35,335 22-10-2018, 22:55
Последна публикация: rtk
  Помощ! Как да скрия или защитя с парола каналите за възрастни! gogobravo 4 5,802 03-06-2018, 23:17
Последна публикация: gogobravo
  Булсат на Коди 17.1 ROBERT 8 12,226 16-06-2017, 17:45
Последна публикация: mehanic

Отваряне на: