Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Булсат Андроид ТВ, 2 ТВ с една парола?
#1
Не зная дали тук е мястото на темата, но искам да попитам гледащите Булсат през новият апп за Андроид ТВ - има ли някой който е успял да подкара 2 Андроид телевизора с една и също парола и потребителско име? Ако има те в една мрежа ли са? За Андорид ТВ може да бъде счетен и Андроид бокс който има стор за Андроид ТВ.
Отговори
#2
Едновременно не, ако не е такъв абонамента.
Има параметър т.нар. cooldown който не знам точно колко е, но след изтичане на Х мин (20?) може да пуснеш със същият акаунт приложението на друго устройство.

Edit: 2ч е куулдауна !
Отговори
#3
За колкото приемника плащаш на толкова устройства можеш да гледаш едновременно
Отговори
#4
За допълнителните приемници става въпрос. При мен е така от много време и не се е променяло. Плащам за 3 допълнителни приемника + основен и имам 4 кънекцикии.
Отговори
#5
Това казах, зависи от абонамента.
Отговори
#6
@ZZlatev какви са ти приемниците чинии?
Доколкото знам конекцията се брои само на основен приемник тоест трябва да имаш 4 основни без допълнителни
Отговори
#7
Четворен конвертор, 1.20м
Приемниците са wetek 1, всичко друго булсатско.
Продължавам да правя две кънекцикии едновременно без проблем. Едната е на libreelec, другата с добавката,която Мартин поддържа в неговото хранилище, че дори от чужбина.

Johny, ако са основни абонаменти не можеш да ги регистрираш под един акаунт, ако не се лъжа. Тоест за всеки акаунт си трябва номер на основната карта. Така на всеки основен абонамент, можеш да регистрираш по един акаунт.
Отговори
#8
а грешиш тука
влез първо от браузър или телефон и тогава пробвай
Отговори
#9
Ще пробвам както казваш, като се прибера
Отговори
#10
Аз току що пробвах едновременно на Андроид ТВ, айФон и през сайта им и всичко си работеше.
С акаунт на абонамент с 4 приемника.
Също и с този cooldown не съм имал проблем, може би ако гледаш през сайта и затвориш браузъра, а не натискнеш "Изход от профила" - ще трябва да чакаш.

П.П. Даже телефона го пуснах през мобилен нет да не е същото IP като другите устройства.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  въпрос относно Булсат и xbox series x Vasilvarna 1 1,083 15-09-2022, 08:58
Последна публикация: Topper
  Проблем с инсталация на Булсатком на Андроид 11 wwwcomivo 3 2,115 12-06-2022, 18:14
Последна публикация: response323
  Спортните канали на А1 в мрежата на Булсат ROBERT 37 35,341 22-10-2018, 22:55
Последна публикация: rtk
  Помощ! Как да скрия или защитя с парола каналите за възрастни! gogobravo 4 5,804 03-06-2018, 23:17
Последна публикация: gogobravo
  Булсат на Коди 17.1 ROBERT 8 12,226 16-06-2017, 17:45
Последна публикация: mehanic

Отваряне на: