Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vivacom TV GO
#91
След изключване на firewall-a и премахване на устройства от настройките на tvgo, започнаха да излизат други грешки:
https://pastebin.com/xMCU7DPd
#92
След малко ровичкане, намерих проблема и съответно го реших. Моят TVGO акаунт разполагаше с два вътрешни профила, които добавят допълнителна стъпка към аутентикацията. След като премахнах единият профил и премахнах едно от запаметените устройства, аддон-а тръгна. Каналите се заредиха, но нито един не тръгна. Причината беше че на коди не му стигаше GPU памет. Увеличих я от raspi-config на 256 МБ и всичко се оправи. 

Успех на другите колеги Smile
#93
Интересно. Мерси за споделянето.
#94
Би ли споделил къде точно се правят тези настройки за да може добавката да заработи отново
#95
Здравейте ! Имам абонамент за Vivacom + Diema Xtra пакета искам да попитам има ли някакъв начина да мога да гледам Диемите през TVGO или някоя друга добавка ?
#96
В андроидското им приложение могат ли да се гледат? Питам защото каквото има там трябва да го има и в адона.
#97
Ами не там ги няма, няма го и БТВ както някои други канали а на телевизора с приемни всичко си е наред и ги има каналите
#98
Както ти каза Хари, това, което го има в андроидското им приложение, това ще гледаш и с добавката в Коди. Колкото до въпроса ти - не, няма ги диемите, но има Макс Спорт 1/2/3/4.

Приемниците нямат абсолютно нищо общо с тази добавка и андроид приложението им.
#99
(03-04-2018, 07:34)DJZONE написа: Работи идеално и на TVHeadend, което е за предпочитане, тъй като може и да се записва. Благодаря за добавката! Подкарал съм я и на Plex-a Smile


Понеже съм малко нов, но ми трябва помощ  за плекса... как да подкарам вивакома наплекс?
Гледам че си го подкарал
при мен добавката все още не работи може ли някой да обясни какви точно настройки се правят


Отваряне на: