Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VATIM
#11
Majide благодаря за чудесната добавка децата е ползват доста. Имате ли планове да я обновите за KODI 19, тъй като това е което най-много липсва след като преминах на KODI 19?
Отговори
#12
Ще опитам този уикенд да я обновя.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#13
Извинете за закъснението, но имаше много неща за оправяне и не успях съвсем сам да измисля всичко. Новата версия (0.19.0.5) е съвместима с Коди 19 и следващи версии. Пробвайте всичко и където (не ако, а където) забележите бъгове, кажете и ще опитам да ги оправя.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#14
Публикувах актуализация с №0.19.0.7 поправяща забелязаните бъгове. В разделите за сериали има и филми, които не могат да се отварят оттам и затова съм ги изместил в главното меню. Вече ще се отбелязват изгледаните епизоди (само тях) и всичко (освен филмите в разделите за сериали) би трябвало да зарежда нормално  Cool
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#15
Уви, има си го проблема със зареждането на сезоните за доста сериали. Показва само първи сезон, а са излезли 4. Всъщност, истинската функция на този сайт е след логване и натискане на Level Up в менюто. Тогава излизат актуалните сериали и нови епизоди. Благодарности за труда, но ако може да се оправят и тези бъгове ще е супер Smile
Отговори
#16
Сарказмът е излишен в случая. Предупредих, че има бъгове в addon-a (предвид огромната каша в кода на сайта) и очаквам вие да ми посочите къде точно са те. Нали не очаквате едно по едно да опитвам да отворя всички видеа!? Пуснал съм нова версия. Кажете как е, спрямо предишната.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#17
Мисля, че всичко работи коректно сега. Много благодаря. И нямаше грам сарказъм, извинявам се ако така е прозвучало Smile
Отговори
#18
Дали няма да е удачно да тази добавка да се добави в хранилището на Мар33?
Отговори
#19
Има я в BG Repo. Ако държите да я има и в двете хранилища, помолете Мартин да я добави и при него.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#20
(22-07-2021, 13:45)sapiora написа: Дали няма да е удачно да тази добавка да се добави в хранилището на Мар33?

Гледам да няма дублиращи се добавки в репотата. Единствените, които ги има и на двете места са тези, които спряха да работят от БГ репо и съм ги пренаписал, за да работят и да са съвместими с Коди 19.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори


Отваряне на: