Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
X96
#41
(20-08-2018, 17:39)ZZlatev написа: Просто пробвай различни опции с хардуерното ускорение - няма да се развали качеството.  Трябва да пробваш, за да разбереш.

Аз нямам предвид друг firmware. Имам предвид OS, която позволява dual boot. Така нищо няма да се развали, защото LibreELEC ще е на SD карта, а андроида на вътрешната памет.
На тези сапунерки тва им е решението, поне с тва впечатление останах аз.

Благодаря, ще опитам  Smile
Че е сапунерка да , 
вече са с размерите и на хотелски сапунчета.
Отговори
#42
Опитай със SPMC-това е форк на Коди.Аз имам такъв бокс ,но примен насичат само когато съм на фулскрин и сменявам канали , HD каналите направо забиват  по някога.Обаче ако ги превключвам преди да ги пусна на цял екран няма никакви  проблеми.Това е с коди 17.6 и скин confuence.Libre Eleca също се държи много добре.
Дано съм бил полезен.
Отговори
#43
(21-08-2018, 21:17)mehanic написа: Опитай със SPMC-това е форк на Коди.Аз имам такъв бокс ,но примен насичат само когато съм на фулскрин и сменявам канали , HD каналите направо забиват  по някога.Обаче ако ги превключвам преди да ги пусна на цял екран няма никакви  проблеми.Това е с коди 17.6 и скин confuence.Libre Eleca също се държи много добре.
Дано съм бил полезен.

Изглежда като КОДИ 16, но коди 16 имаше проблеми с HD филмите.

За съжаление при SPMC simple PVR ce настройва , но икона за телевизия не излиза :Sad не може да се пусне.: дал съм enable на TV .

Ще карам с KODI 17.6,
не знам защо само националните канали (4 бр.) не вървят нормално, не че е голямаа загуба.
Отговори
#44
(24-08-2018, 19:35)grach написа:
(21-08-2018, 21:17)mehanic написа: Опитай със SPMC-това е форк на Коди.Аз имам такъв бокс ,но примен насичат само когато съм на фулскрин и сменявам канали , HD каналите направо забиват  по някога.Обаче ако ги превключвам преди да ги пусна на цял екран няма никакви  проблеми.Това е с коди 17.6 и скин confuence.Libre Eleca също се държи много добре.
Дано съм бил полезен.

Изглежда като КОДИ 16, но коди 16 имаше проблеми с HD филмите.

За съжаление при SPMC simple PVR ce настройва , но икона за телевизия не излиза :Sad не може да се пусне.: дал съм enable на TV .

Ще карам с KODI 17.6,
не знам защо само националните канали (4 бр.) не вървят нормално, не че е голямаа загуба.
Пробвайте КОДИ 18
Отговори
#45
(24-08-2018, 19:58)paco112 написа:
(24-08-2018, 19:35)grach написа:
(21-08-2018, 21:17)mehanic написа: Опитай със SPMC-това е форк на Коди.Аз имам такъв бокс ,но примен насичат само когато съм на фулскрин и сменявам канали , HD каналите направо забиват  по някога.Обаче ако ги превключвам преди да ги пусна на цял екран няма никакви  проблеми.Това е с коди 17.6 и скин confuence.Libre Eleca също се държи много добре.
Дано съм бил полезен.

Изглежда като КОДИ 16, но коди 16 имаше проблеми с HD филмите.

За съжаление при SPMC simple PVR ce настройва , но икона за телевизия не излиза :Sad не може да се пусне.: дал съм enable на TV .

Ще карам с KODI 17.6,
не знам защо само националните канали (4 бр.) не вървят нормално, не че е голямаа загуба.
Пробвайте КОДИ 18

Kodi 18 изглежда добре , но PVR клиента не върви , а и има проблеми с пускането и затварянето. Може би в следващите версии ще е по добре.
Отговори
#46
Имате ли проблем с прегряването на тв боксовете и как ги решавате?
Отговори
#47
Здравейте,

Имам x96 mini с 4 гб рам. Устройството работи ужасно бавно, предположих, че е до рома и реших да флашна нов такъв, четох из 4pda, но така и не успявам да вляза в стоковото рикавъри. Зная, че в отвора AV има бутон, който трябва да се натисне, натискам го и така и не успявам. Пробвах се да ъпдейтна през РС, но няма кабел, който от двете страни да има мъжко USB.

Моля за съдействие.

Благодаря предварително.
Отговори
#48
А пробва ли как върви с LibreELEC?
Отговори
#49
(04-05-2019, 15:10)bad_luck написа: Здравейте,

Имам x96 mini с 4 гб рам. Устройството работи ужасно бавно, предположих, че е до рома и реших да флашна нов такъв, четох из 4pda, но така и не успявам да вляза в стоковото рикавъри. Зная, че в отвора AV има бутон, който трябва да се натисне, натискам го и така и не успявам. Пробвах се да ъпдейтна през РС, но няма кабел, който от двете страни да има мъжко USB.

Моля за съдействие.

Благодаря предварително.

Oще от сега ти казвам, че бокса ти е МЕНТЕ на 100% !
Има няколко индивида в ОЛХ които предлагат такива бройки с манипулиран фърмуер и фейк RAM
Mодела X96 Mini се предлага с 1/2GB RAM и 8/16GB ROM, CPU Amlogic S905W .
Бокса който си купил е с 1GB RAM 8GB ROM а процесора е Rockchip 3229 ......как искаш да работи бързо това животно ?
Не се опитвай да го префлашваш с друг РОМ, защото ще го брикнеш !
LibreELEC няма да можеш да му сложиш, защото процесора не се подържа....
Отговори
#50
100% менте !!!
Отговори


Отваряне на: