Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
X96
#21
(30-01-2018, 21:43)shantros написа: Вероятно си прав, за това първо ви приложих списък с тези боксове които са тествани. Ще поровя още малко преди да взема решение какво да купя.

Аз ползвам главно s912 и съм доста доволен, макар че и това x96 което е на картинката преди седмица го получих от холандия и се държи стабилно, макар че съм го ползвал два пъти. Иначе от 2 години ползвам T95Z PLUS и съм адски доволен от бързодействие. Проблемът е че съм заседнал там на андроид 6.1 а изкараха по нови модели с разлика самo wifi чипове които имат версия по нагоре но моят е от първите така че няма обновления
Отговори
#22
Ползваш ли някакъв тунер?
Отговори
#23
Не само на булсат
Отговори
#24
Аз ползвам MiBox 3 , TV box Z68 и M8S+. И трите имат сходни параметри. MiBox-а се държи най-стабилно, но му е орязан Google Play, защото се разпознава като Android TV и изборът на приложения е ограничен, но има Коди, а от последното обновяване на приложението за Булсат, вече и него го има, така че нищо не липсва (има и гласови команди, които работят доста читаво, както и най-готиното - Bluetooth дистанционно Smile Където и да го насочите, все хваща!). WiFI му е AC клас, за разлика от другите две, които са N. Z68 си е чисто Андроид у-во със стандартен Лаунчер (т.е. като на таблет му е екрана). Работи доста читаво и нямам никакви оплаквания, както и от M8S+, но пък на него ми е грозен Лаунчъра Smile
Дано съм бил полезен!
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#25
И аз да се изкажа по въпроса...минали са ми доста модели през ръцете, няма да ги изброявам всичките.
И тук както при компютрите са Intel и AMD, основните играчи на пазара са Rockchip и Amlogic
Няма да коментирам кой е по добър, всеки един от тях си има своите недостатъци и предимства.
Според мен за един ТВ Бокс , ако ще се използва главно за мултимедия, задължителните/минимални параметри са 2GB RAM 16GB , SPDF  Android 6.0
Не на последно място разбира се, важна роля играе ROM-а и лаучера които са инсталирани.
Всичко друго е суха статистика ....Smile
Отговори
#26
(31-01-2018, 00:14)martinstz написа: Аз ползвам MiBox 3 , TV box Z68 и M8S+. И трите имат сходни параметри. MiBox-а се държи най-стабилно, но му е орязан Google Play, защото се разпознава като Android TV и изборът на приложения е ограничен, но има Коди, а от последното обновяване на приложението за Булсат, вече и него го има, така че нищо не липсва (има и гласови команди, които работят доста читаво, както и най-готиното - Bluetooth дистанционно Smile Където и да го насочите, все хваща!). WiFI му е AC клас, за разлика от другите две, които са N. Z68 си е чисто Андроид у-во със стандартен Лаунчер (т.е. като на таблет му е екрана). Работи доста читаво и нямам никакви оплаквания, както и от M8S+, но пък на него ми е грозен Лаунчъра Smile
Дано съм бил полезен!

Mi box и като цяло е фирмата е с гарантирано качество, те не произвеждат нищо, а са търговци който проучават китайският пазар и на всичко качествено предоствят своята търговска марка. Понякога обединяват 2, 3 производствени детайла на различни фирми в едно изделие - Mi.
Отговори
#27
(31-01-2018, 01:17)xbmcbg написа:
(31-01-2018, 00:14)martinstz написа: Аз ползвам MiBox 3 , TV box Z68 и M8S+. И трите имат сходни параметри. MiBox-а се държи най-стабилно, но му е орязан Google Play, защото се разпознава като Android TV и изборът на приложения е ограничен, но има Коди, а от последното обновяване на приложението за Булсат, вече и него го има, така че нищо не липсва (има и гласови команди, които работят доста читаво, както и най-готиното - Bluetooth дистанционно Smile Където и да го насочите, все хваща!). WiFI му е AC клас, за разлика от другите две, които са N. Z68 си е чисто Андроид у-во със стандартен Лаунчер (т.е. като на таблет му е екрана). Работи доста читаво и нямам никакви оплаквания, както и от M8S+, но пък на него ми е грозен Лаунчъра Smile
Дано съм бил полезен!

Mi box и като цяло е фирмата е с гарантирано качество, те не произвеждат нищо, а са търговци който проучават китайският пазар и на всичко качествено предоствят своята търговска марка. Понякога обединяват 2, 3 производствени детайла на различни фирми в едно изделие - Mi.

Mi Box са на Xiaomi. Или искаш да кажеш, че Xiaomi не са производители?!
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#28
(31-01-2018, 00:32)rtk написа: И аз да се изкажа по въпроса...минали са ми доста модели през ръцете, няма да ги изброявам всичките.
И тук както при компютрите са Intel и AMD, основните играчи на пазара са Rockchip и Amlogic
Няма да коментирам кой е по добър, всеки един от тях си има своите недостатъци и предимства.
Според мен за един ТВ Бокс , ако ще се използва главно за мултимедия, задължителните/минимални параметри са 2GB RAM 16GB , SPDF  Android 6.0
Не на последно място разбира се, важна роля играе ROM-а и лаучера които са инсталирани.
Всичко друго е суха статистика ....Smile

Лично за мен най важните параметри са какво поддържа като хардуер,колко рам има и дали има libreelec и openelec за него. Какъв андроид е, колко му е сториджа,и на коя марка е нямат никакво значение за мен
Отговори
#29
Заложих на Nvidia Shield, чакам я да пристигне от Германия. Надявам се да няма мито  Big Grin
Отговори
#30
Няма как да има мито от Германия.
Отговори


Отваряне на: