Оценете темата:
  • 29 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище за добавки на Мартин
(18-07-2019, 16:37)Единак написа: Нека да уточним нещо. Аз мн. добре ражбирам, че стриймовете не са лично твои, а идеята ми беше ако може да подмениш неработещите потоци с работещи. Smile А колкото до това, че някои хора злоупотребяват, може и да си прав.
Като се има предвид, че почти всички телевизии вече не работят, аз помолих поне българските спортни канали... Smile
Или да подскажеш източника дали е поток от сайт за безплатни плейлисти или е от някой платен iptv провайдър? Ако може дори на лично съобщение.
Благодаря.

Когато ти се пие бира какво правиш? Винаги ли чакаш някой да те почерпи или си купуваш? Нещата тук са подобни Idea Big Grin
(18-07-2019, 16:37)Единак написа: Нека да уточним нещо. Аз мн. добре ражбирам, че стриймовете не са лично твои, а идеята ми беше ако може да подмениш неработещите потоци с работещи. Smile А колкото до това, че някои хора злоупотребяват, може и да си прав.
Като се има предвид, че почти всички телевизии вече не работят, аз помолих поне българските спортни канали... Smile
Или да подскажеш източника дали е поток от сайт за безплатни плейлисти или е от някой платен iptv провайдър? Ако може дори на лично съобщение.
Благодаря.

Няма как да ги подменя, защото сайтовете не са мои. За източници се използват сайтове за онлайн телевизия, като Сеирсандък, но конкретно той не се използва вече, защото го прекараха през защита, която не ми позволява да достъпя до стриймовете. Дано съм бил достатъчно ясен!
Т.е. да обобщя - от мен единственото нещо, което зависи, е ако нещо се промени на сайта източник, така че да не се достъпват стриймовете, да прегледам кода на добавката и ако мога да достигна пак до тях, да го оправя, ако ли не, просто премахвам раздела от добавката. Стриймове не добавям и не поддържам.

П.П. Днес съм качил обновяване на добавката, като съм добавил секция World Channels, където има над 1000 канала от целия свят, но няма български (но пък има ХХХ) Smile Това е което мога да направя Wink
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Мерси, Марто. Smile Диема Спорт и мачовете на Славия ще ги гледам по друг начин.
Хората явно не разбират, че няма нищо безплатно на този свят. Не знам как разчитат на това да гледат телевизия през нещо за което не се плаща и искат да имат поддръжка, защото някой канал не тръгва?

Sent from my OnePlus 2 using Tapatalk
Въпрос на манталитет, всички искат да има покрай тях едно малко държавно ТКЗС за да има от къде да вземат фураж за домашните животни, тези времена отминаха безвъзвратно.
Я момент малко.
Не съм търсил чужди мнения от форумни моралисти! Помолих Мартин да пусне Диемата, а не да осигурява безплатна телевизия, за непрочелите ще подчертая, че написах, че сме абонати на Булсатя. Той отказа. Този въпрос е приключен.
Ако тук хората смятат да подмятат кой какво целял, вместо да си сътрудничим, напускам. Има създадена тема - има предоставени услуги за репо на добавки, помолих за фиксиране на 1 нещо. Ако обичате не изопачавайте.
Колега, не се пали моля те. Добре дошъл си във форума, но явно не разбра какво искам да кажа.
Ако искаш да гледаш Диема Спорт, по-добре си плати на Булсат, за да ти е мирна главата. Не може да разчиташ на Мартин да поддържа стримовете живи, при положение че не са негови. Аз тази игра съм я играл преди години и ти го казвам от личен опит. Тези стриимове веднъж тръгват, веднъж не. Ако си спортен фен и искаш да гледаш, тази добавка не е решение.
Лека вечер и нищо лично.

Ето и пример :
Пускаш добавката и се надяваш да гледаш Левски-Ружомберок.
Тя обаче не тръгва и го слушаш по радиото.
Кофти е така нали?
Марто утре я оправя, ама мача не си го гледал на живо.

Sent from my OnePlus 2 using Tapatalk
Макар един от старите членове на форума отдавна да ни напусна (все още по неразбираеми причини за мен, но уважавам решението му), той явно не е спрял да твори добавки за всички нас и от днес е пуснал обновяване на една от добавките си - модифицираната от него Subsunacs-subsab. Става въпрос да уважавания от мен ByJohnie. От днес вече добавката му се казва Bulgarian Subs, като в нея ByJohnie е разширил търсенето на субтитри и вече добавката търси такива освен в Subsunacs и Subsab, така и в Yavka, и в Bukvi.
Чест и почитания ByJohnie! И ти благодарим за труда!
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Добавката  Bulgarian Subs вече търси субтитри и в Easternspirit (за любителите на източното кино).
Благодарности на ByJohnie за труда!

П.П. Реших да тествам един китайски филм (Till the End of the World) за субтитри от Easternspirit, но за съжаление не ги намери, а ги има. Та ако някой от тук списващите има обратна връзка с ByJohnie, нека му спомене, че аз нямам идея как да се свържа с него. Благодаря предварително!
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Проблемът с Easternspirit в добавката Bulgarian Subs продължава да го има и в новата версия 0.0.8, качена снощи от ByJohnie. Освен това, колегата е забравил да оправи разширението на файла, който търси в Easternspirit и ако добавката Ви се е обновила от BG Repo, то ще Ви гърми с грешки, поради което я обновете ръчно от Repo Mar33, където съм оправил разширението на файла и добавката работи коректно, с изключение, че не намира субтитрите в Easternspirit (за Yavka и Bukvi не съм тествал, но в Subsunacs и Subsab си работи).
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Хранилище за добавки на Majide Majide 21 24,609 14-04-2024, 00:28
Последна публикация: Majide
Information Хранилище за БГ добавки kodi_dev 172 436,456 30-11-2023, 20:04
Последна публикация: Majide

Отваряне на: