Оценете темата:
  • 29 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище за добавки на Мартин
В такъв случай какво да направя?
Видях, че martinstz е публикувал това:

"Нова добавка към репо Mar33:
Тип субтитри:
1. Addic7ed - в. 3.0.4 - нова добавка за търсене на субтитри от Addic7ed.com. Тази добавка, за разлика от старата, позволява ръчно търсене на субтитри, както и ако има много резултати ги визуализира в отделен прозорец, без ограничение в броя на резултатите. Поради тези предимства махам старата добавка и оставям само тази. Освен това разработчикът я поддържа редовно. Който желае, може да си деинсталира старата добавка и да инсталира тази. Препоръчвам!"

Обаче пък нещо не я намирам в добавките
(30-03-2019, 17:10)trip70 написа: Или новата версия на Коди е много бъгава, или добавката за субтитри не работи коректно. Не намира голяма част от субтитрите на юнаците, дори когато пусна ръчно търсене. Проблемът е, че при елементум няма опция да си изтеглиш субтитрите локално и да си ги заредиш.

Никоя добавка няма опция за локално изтегляне и последвало зареждане. Единствената, която прави това, е модифицираната от ByJohnie добавка на subsunacs, когато ползва външен разархиватор и си работи идеално, ако направите това, което съм написал в указанието за настройването ѝ. И картинки съм сложил и описание съм написал. Щом при мен всичко е ОК, значи и при Вас може да стане, но няма какво повече да обясня, от това, което съм описал в указанието. Добавките си търсят коректно субтитри, но конкретно за Елементум препоръчвам Коди да е направено да работи на английски език, а не на български, защото на български автоматично не може да намери субтитри, тъй като ги търси на български език, а те са записани с английските им имена.
П.П. Тези неща сигурно за N-ти път ги пиша. За това и съм написал подробни указания. Моля да ги четете и да се опитате да ги разберете и направите коректно. Благодаря ви предварително! Освен това, добавките за субтитри не са мои и си има теми за тях. Това е тема за хранилището. Благодаря за разбирането.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Пиша за последно тук и ще пиша вече само в секцията за субтитри. Инсталирах репото на ново и вече има Addic7ed. Имам 2 устройства, нямах проблеми 2 седмици и дали след ъпдейта на елементума или нещо друго, изведнъж спряха да се зареждат субтитрите, а ми отваря разархивираните файлове.
(31-03-2019, 01:35)marto_55 написа: Пиша за последно тук и ще пиша вече само в секцията за субтитри. Инсталирах репото на ново и вече има Addic7ed. Имам 2 устройства, нямах проблеми 2 седмици и дали след ъпдейта на елементума или нещо друго, изведнъж спряха да се зареждат субтитрите, а ми отваря разархивираните файлове.

Когато ползваш външния разархиватор винаги отваря архивирания файл и трябва да го разархивираш. После се връщаш във филма и от Browse for subtitle... отиваш в папката, където са разархивирани субтитрите и от там ги избираш. Все още не разбирам, какво имаш предвид с "отваря ми разархивираните файлове"? Щом ти ги отваря, какъв е проблемът да си избереш от там файла със субтитрите?!
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
добър ден някой да знае дали има добавка за коди за кабелния оператор networx bg
Аз, търся такава за N3

Изпратено от моят MI 3W с помощта на Tapatalk
Здравейте, искам да попитам каква е причината за невъзможността да се свържа с хранилището. Това се случва след преинсталиране на Коди. Прилагам снимка на съобщението. Благодаря предварително.
[Изображение: IMG-20190331-215555.jpg]
[Изображение: IMG-20190331-221504.jpg]
(31-03-2019, 23:11)bob40 написа: Здравейте, искам да попитам каква е причината за невъзможността да се свържа с хранилището. Това се случва след преинсталиране на Коди. Прилагам снимка на съобщението. Благодаря предварително.
[Изображение: IMG-20190331-215555.jpg]
[Изображение: IMG-20190331-221504.jpg]

Може би Ви е блокиран IP адреса. Пратете ми го на лични и ще пиша на администраторите да го отблокират.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
За голямо съжаление вече не мога да Ви инсталирам.
(01-04-2019, 08:39)dimityr52 написа: За голямо съжаление вече не мога да Ви инсталирам.

Пратете ми на лични IP адреса си, за да проверя, дали не сте блокиран.

Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Хранилище за добавки на Majide Majide 20 22,783 27-03-2024, 16:39
Последна публикация: Majide
Information Хранилище за БГ добавки kodi_dev 172 432,292 30-11-2023, 20:04
Последна публикация: Majide

Отваряне на: