Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5.1 surround sound
#11
(14-10-2017, 12:10)zdravkos написа: http://mirrors.kodi.tv/test-builds/android/arm/- това са актуални Shitty версии за Андройд. Бъди внимателен като ги използваш.

Едно нещо не разбрах - нямаш опцията за dts в коди настройките, или не знаеш как става! Ако е второто не ти трябват shitty версиите. 

Те са само когато нямаш опцията за "dts Passthrough" в Андройд.

С версия 18 RC2 на kodi съм и не ми върви DTS. Трябва ли и коя от изброените версии да избера за инсталация? Използвам kodi на Sony XE9005 със стоков Android.

Ако има някой с версия 17.6 може ли да сподели дали има проблем с DTS звука? Имам някакъв бегъл спомен, че като бях на 17.6 нямах проблем, но не съм сигурен.
Отговори
#12
Аз подкарвам звука само до версия 16,1.След това всичко сече и се омазва.Доста от филмите в замунда които са Xvid са 5,1 звук
Отговори
#13
Мисля, че проблема с DTS аудиото е решен във v 18 RC3. Гледах Fantastic Beasts от Zamunda 13GB с DTS и нямаше проблем звука.
Отговори
#14
Аз също имам проблем с DTS. С AV ресийвър съм и подавам аудио с HDMI. С флашка КОДИ възпроизвежда DTS, но през Елементум например нямам звук ако филма е с DTS. Ползвам андроид бокс с KODI 17.6 Сигурно ли е, че в 18 RC3 проблема е решен? Моля някой да споделил, ако е намерил решение. Благодаря
Отговори
#15
Не съм гледал много филми от тогава насам, а само някои сериали, а при сериалите не съм срещал с DTS. Вече има версия RC5 и може нещата са подобрени.
Отговори
#16
С Kodi 16.1 съм и през Елементум нямам проблем със филми на които звука им е DTS ....
Устройството е TВ бокс Андроид 7.1 ако това има значение
Отговори
#17
Почивните дни ще пробвам с 16.1 и 18 RC5. Дано се получи.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Отговори
#18
Ъпдейтнах KODI до 18.0 Leia и проблема с DTS не е оправен Sad
Отговори
#19
Аз съм с 18.1.и не работи дтс
Отговори


Отваряне на: