Здравейте гостенино! Вход Регистриране

Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище за бг добавки
Не знам какъв е проблема, но какво ти пречи да го инсталираш ръчно? Ако не става заради зависимост от други добавки, инсталирай тях първо.

Отговор
В лога пише, че използва  телевизор "PHILIPS QV151E with Android 5.1.1". В поддържащият форум на производителя има и други с проблеми като неговият. Там ще намери и отговор на въпроса си. http://www.supportforum.philips.com

Good luck!!!
It's not my job to blow sunshine up Your ass.
[-] 1 потребител харесва поста на xbmcbg:
  • ZZlatev

Отговор
Здравейте,
понеже не мога да създам нова тема да питам тук:
Кой видео ADD_ON да използвам за гледане на РУСКИ ФИЛМИ и СЕРИАЛИ? по принцип ги има в екзодус, елезиум и т.н. но не тръгват(няма стрийм).
и още един въпрос /пак заради руските сериали кухня, стажанти, хотел елеон/
- имаше добавка за сайтове като ФИЛМИСУБ  и другите подобни... не работи вече?

Извинявам се че така се включвам, но не зная в коя тема да попитам - а тази ми се видя най сходна с моите въпроси Smile

Отговор
@aurona, по  отношение на втория ти въпрос, добавката muvibg a.k.a. ФИЛМИ вече не се разработва, заради конфликт на интереси със сайтовете, осигуряващи филмовата база данни. Идея си нямам защо колегата администриращ БГ репото не я е махнал все още, след като няколкократно го помолих за това Huh

Колкото до съветските филми, аз харесвам стари руски фентъзи филми от типа на "Човекът Амфибия" и ги гледам през plugin.video.sovietmoviesonline.
[-] 2 потребители харесват поста на Majide:
  • natrov, Topper

Отговор
(19-07-2017, 17:48)Majide написа:
@aurona, по  отношение на втория ти въпрос, добавката muvibg a.k.a. ФИЛМИ вече не се разработва, заради конфликт на интереси със сайтовете, осигуряващи филмовата база данни. Идея си нямам защо колегата администриращ БГ репото не я е махнал все още, след като няколкократно го помолих за това Huh

Колкото до съветските филми, аз харесвам стари руски фентъзи филми от типа на "Човекът Амфибия" и ги гледам през plugin.video.sovietmoviesonline.

Благодаря Majide за информацията за тази добавка, но на мен не ми вади филми в отделните категории.

Отговор
Да, явно има нужда автора й да я поправи - и при мен не работи в момента, а отдавна не съм я пускал.
[-] 1 потребител харесва поста на Majide:
  • natrov

Отговор
(19-07-2017, 17:36)aurona написа: Здравейте,
понеже не мога да създам нова тема да питам тук:
Кой видео ADD_ON да използвам за гледане на РУСКИ ФИЛМИ и СЕРИАЛИ? по принцип ги има в екзодус, елезиум и т.н. но не тръгват(няма стрийм).
и още един въпрос /пак заради руските сериали кухня, стажанти, хотел елеон/
- имаше добавка за сайтове като ФИЛМИСУБ  и другите подобни... не работи вече?

От една две години съм гледал стотици руски серии от сезони сериали и т.н. през ТВ бокс китаец и съм много доволен, като най-успешни и добре направени добавки са :
giraffe
filmix.net
show-day
[-] 1 потребител харесва поста на bigsandro:
  • martinstz

Отговор

Отваряне на:

Browsing: 2 гост(и)