Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище за БГ добавки
(28-03-2023, 13:23)Hristo написа: ...ще ми даде PVR клиент за гледане на TV, а сега имам само добавки ... Аз искам просто да гледам телевизия през коди, а не се интересувам от другите неща...
PVR добавките можеш да инсталираш/активираш от Добавки > Инсталиране от Хранилище > Всички хранилища > Клиенти за ПВР или при някои системи с Коди в Добавки > Моите добавки > Клиенти за ПВР. За всички тях се ползва някакъв външен сървър (с ТВ тунери), до какъвто предварително трябва да разполагаш. Конкретно PVR IPTV Simple Client - най-популярният сред тях е за IPTV телевизии, които получаваш от някакъв доставчик като плейлиста в m3u формат. Може да си направиш и своя плейлиста (добавката поддържа по няколко листи едновременно)... Разгледай примерите из интернет сайтовете какво е съдържанието на тези файлове и как да си намираш стриймове. За разписание, погледни на адрес http://epg.cloudns.org.

Колкото до готовите за употреба добавки за телевизия за Коди, има и безплатни такива има и платени такива с абонамент. Платените осигуряват това за което сте си заплатили на съответния телеком оператор, а безплатните ще ви зареждат свободните за гледане български телевизии, излъчващи през своя уеб сайт (и някои чуждестранни).

Вече видя какво има налично в BG Repo и Majide Repository (линка до папката в миналия пост) Ако инсталираш и другото хранилище - на Martinstz, (има ги като връзки и на главната ни страница), ще си прецениш има ли подходящи за теб добавки с родно съдържание...
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
Може ли да попитам за btv plus добавката,изчезнаха предаванията. Има ли вариянт да се оправи.
Отговори
здравейте имам проблем качвам добавката за fusion tv за булсат въвеждам си потребителско име и парола започва да зарежда и стига до 99 процента и дава грешка
Отговори
(13-05-2023, 23:36)desko_943 написа: здравейте имам проблем качвам добавката за fusion tv за булсат въвеждам си потребителско име и парола започва да зарежда и стига до 99 процента и дава грешка

Не съм убеден, че в това хранилище, в чиято тема пишете, има такава добавка или поне аз не виждам такава в него. Да не би да я инсталирате от репо Мар33?
Както и да е! За да се види грешката ще трябва да качите лог файла на Коди. Без него само можем да гадаем, каква е грешката и защо Ви я дава.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
(14-05-2023, 02:19)martinstz написа:
(13-05-2023, 23:36)desko_943 написа: здравейте имам проблем качвам добавката за fusion tv за булсат въвеждам си потребителско име и парола започва да зарежда и стига до 99 процента и дава грешка

Не съм убеден, че в това хранилище, в чиято тема пишете, има такава добавка или поне аз не виждам такава в него. Да не би да я инсталирате от репо Мар33?
Както и да е! За да се види грешката ще трябва да качите лог файла на Коди. Без него само можем да гадаем, каква е грешката и защо Ви я дава.

Има такава добавка:
<addon id="plugin.program.bscfusion" name="Fusion TV" version="0.0.2w" provider-name="kodi1">
Отговори
(15-05-2023, 11:34)Topper написа:
(14-05-2023, 02:19)martinstz написа:
(13-05-2023, 23:36)desko_943 написа: здравейте имам проблем качвам добавката за fusion tv за булсат въвеждам си потребителско име и парола започва да зарежда и стига до 99 процента и дава грешка

Не съм убеден, че в това хранилище, в чиято тема пишете, има такава добавка или поне аз не виждам такава в него. Да не би да я инсталирате от репо Мар33?
Както и да е! За да се види грешката ще трябва да качите лог файла на Коди. Без него само можем да гадаем, каква е грешката и защо Ви я дава.

Има такава добавка:
<addon id="plugin.program.bscfusion" name="Fusion TV" version="0.0.2w" provider-name="kodi1">

Възможно е! За това писах, че не съм убеден, тъй като от Коди 20.x не се вижда такава добавка в репото, а човекът не е писал с коя версия на Коди борави Smile
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
Не успявам да инсталирам хранилището "BG repo"на "KODI 20".Изписва ми "Свързване с хранилището е невъзможно".Как да го подкарам ?Хранилищата на Мартин и "Majide" си работят без проблем.
Отговори
(02-10-2023, 10:05)cosera написа: Не успявам да инсталирам хранилището "BG repo"на "KODI 20".Изписва ми "Свързване с хранилището е невъзможно".Как да го подкарам ?Хранилищата на Мартин и "Majide" си работят без проблем.

В Хранилището на Мартин има секция Add-on repository. От там може да се инсталира това хранилище. Пробвайте от там.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
(02-10-2023, 10:05)cosera написа: Не успявам да инсталирам хранилището "BG repo"на "KODI 20".Изписва ми "Свързване с хранилището е невъзможно".Как да го подкарам ?Хранилищата на Мартин и "Majide" си работят без проблем.
Директен линк за изтегляне: Цък (съвместимо с Коди 20 и следващи версии)
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
(02-10-2023, 12:41)martinstz написа: В Хранилището на Мартин има секция Add-on repository. От там може да се инсталира това хранилище. Пробвайте от там.

Благодаря! Така стана,но не намирам " BG Free TV".Да не би да е премахната или съм я добавял от другаде?

пп: Сега проверих,че е премахната.Благодаря!
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Хранилище за добавки на Majide Majide 20 22,721 , 16:39
Последна публикация: Majide
Information Хранилище за добавки на Мартин martinstz 1,543 1,898,781 20-01-2024, 21:28
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: