Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище за БГ добавки
#11
Цитат:Трябва първо да свалиш .ZIP файла... https://github.com/kodi1/kodi1.github.io...lugins.zip И после да го добавиш от там, където си го свалил.

Като го направя по този начин, как ъпдейтите ще се получават автоматично?
Отговори
#12
Похвална любознателност!
Като за начало можеш да прочетеш и намериш отговор на въпроса си ТУК
Отговори
#13
(11-02-2016, 13:56)bojidar13 написа: Като го направя по този начин, как ъпдейтите ще се получават автоматично?

Ти инсталираш ръчно хранилището, а то няма нужда да се ъпдейтва.
Адоните инсталирани от хранилището е това, което се ъпдейтва автоматично.
Отговори
#14
Има ли добавка за arenabg?
Разгледах набързо репото и не видях за нея, има ли възможност да се направи и от там да се гледа?
Живота е като терена или ставаш силен, блокираш, сваляш и целяваш или се отказваш, падаш и си заминаваш! 
beBoss™
Отговори
#15
Цитат:https://github.com/kodi1/kodi1.github.io...lugins.zip

Link-а не работи.

П.с. Моля да бъда извинен. Когато опитах да изтегля архива през таблета, страницата ми даде грешка.
Отговори
#16
Да беше проверил къде си свалил въпросния ZIP!Wink
Отговори
#17
Здравейте, момчета и момичета. Днес тръгнах да инсталирам Коди и бг репото на един лаптоп, но цял ден излиза "Свързването с хранилището е невъзможно". Всякакви други хранилища работят без проблем.. Дърпах го 3 пъти от дадения линк.. Временен проблем ли е, или трябва да направя нещо, за да го оправя?
Отговори
#18
Линка работи, проблема е при теб.
Отговори
#19
Знам, че работи. Пробвах го и на друг компютър. Въпросът ми беше дали някой може да даде идея защо на определен лаптоп не мога да инсталирам БГ адонс. Или ако не това, има ли някакъв начин да инсталирам примерно добавката за Булсат или Nova Play без бг хранилището? :/
Отговори
#20
Nova Play можеш да я свалиш от install SuperRepo.
Bulsat го свали от тук plugin.program.bscfusion като zip и пробвай дали ще стане.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Хранилище за добавки на Majide Majide 20 22,782 27-03-2024, 16:39
Последна публикация: Majide
Information Хранилище за добавки на Мартин martinstz 1,543 1,900,503 20-01-2024, 21:28
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: