Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion (СПРЯНА)
Здравейте, ако си купя фюжън приемника от булсат и си плащам фужън пакета, дали ще сработи, защото ми казаха че за моя регион нямали мрежа, интересува ме качеството, интернет доставчика ми е добър?
(15-01-2017, 10:50)travoltino написа: Здравейте, ако си купя фюжън приемника от булсат и си плащам фужън пакета, дали ще сработи, защото ми казаха че за моя регион нямали мрежа, интересува ме качеството, интернет доставчика ми е добър?

Той не се купува,просто подписваш нещо като договор за 18 месеца и му плащаш месечната такса.Трябват му 5-6 мегабита за да работи нормално и то главно заради видеотеката.
(15-01-2017, 12:42)vesvel написа:
(15-01-2017, 10:50)travoltino написа: Здравейте, ако си купя фюжън приемника от булсат и си плащам фужън пакета, дали ще сработи, защото ми казаха че за моя регион нямали мрежа, интересува ме качеството, интернет доставчика ми е добър?

Той не се купува,просто подписваш нещо като договор за 18 месеца и му плащаш месечната такса
Тоест не мога, защото в офиса ми казват че няма мрежа (интернет от булсат) и не искат
(15-01-2017, 12:44)travoltino написа:
(15-01-2017, 12:42)vesvel написа:
(15-01-2017, 10:50)travoltino написа: Здравейте, ако си купя фюжън приемника от булсат и си плащам фужън пакета, дали ще сработи, защото ми казаха че за моя регион нямали мрежа, интересува ме качеството, интернет доставчика ми е добър?

Той не се купува,просто подписваш нещо като договор за 18 месеца и му плащаш месечната такса
Тоест не мога, защото в офиса ми казват че няма мрежа (интернет от булсат) и не искат
Доставчика на интернет е без значение.В тея каси само простотии говорят.
(15-01-2017, 12:57)vesvel написа:
(15-01-2017, 12:44)travoltino написа:
(15-01-2017, 12:42)vesvel написа:
(15-01-2017, 10:50)travoltino написа: Здравейте, ако си купя фюжън приемника от булсат и си плащам фужън пакета, дали ще сработи, защото ми казаха че за моя регион нямали мрежа, интересува ме качеството, интернет доставчика ми е добър?

Той не се купува,просто подписваш нещо като договор за 18 месеца и му плащаш месечната такса
Тоест не мога, защото в офиса ми казват че няма мрежа (интернет от булсат) и не искат
Доставчика на интернет е без значение.В тея каси само простотии говорят.
Да тази беше некаква бабка и от компа четеше нещо и ми каза "Трябва да имате оптичен интернет от нас за да работи фюжъна"
 Трябва да отида в друг офис и да нахалствам, Благодаря

Забелжка от xbmcbg: Когато си пишете само 2-ма не е необходимо постоянно да се цитирате защото всичко е ясно и без цитати.
(15-01-2017, 13:00)travoltino написа:
(15-01-2017, 12:57)vesvel написа:
(15-01-2017, 12:44)travoltino написа:
(15-01-2017, 12:42)vesvel написа:
(15-01-2017, 10:50)travoltino написа: Здравейте, ако си купя фюжън приемника от булсат и си плащам фужън пакета, дали ще сработи, защото ми казаха че за моя регион нямали мрежа, интересува ме качеството, интернет доставчика ми е добър?

Той не се купува,просто подписваш нещо като договор за 18 месеца и му плащаш месечната такса
Тоест не мога, защото в офиса ми казват че няма мрежа (интернет от булсат) и не искат
Доставчика на интернет е без значение.В тея каси само простотии говорят.
Да тази беше некаква бабка и от компа четеше нещо и ми каза "Трябва да имате оптичен интернет от нас за да работи фюжъна"
 Трябва да отида в друг офис и да нахалствам, Благодаря

Трябва да намериш техник който да ги драсне нещото като договор да ти даде приемничето и със здраве да си го гледаш. И гледай на кутииката Wi-Fi да не е задраскан и даже и кабел няма да се налага да пускаш от рутера.

Забелжка от xbmcbg: Когато си пишете само 2-ма не е необходимо постоянно да се цитирате защото всичко е ясно и без цитати.
При мен е така, два бокса зад телевизора, вързани с HDMI, безжична връзка с рутъра.
Кеф ти коди - HDMI1, кеф ти BSC - HDMI2.
Няма кабели, няма проблеми.
И който ти е казал, че трябва да има оптика до вас, за да гледаш Fusion - не му се е работило.
Разочароваш ме, от теб специално очаквах по-професионално изпълнение от типа, добавих си КОДИ в оригиналният бокс на Булсат ... или имплантирах (raspberry) motherboard на лаптоп в телевизора и сега имам 2 в 1, всичко работи с едно дистанционно и гледам 720р ...
Стегни се  Big Grin
А аз експериментирах и при мен тръгна с новото репо на Криптон, само че радиата и телевизиите ми са разбъркани в ТВ папката. Папката Радио е празна.
За да са подредени и да отидат на място си е необходимо добавката която използваш да бъде адаптирана (пренаписана) съгласно новите правила за писане на добавки които се отнасят за Kodi 17 и следващи версии. 


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) forumadmins 954 1,258,281 20-02-2024, 11:44
Последна публикация: martinstz
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,569 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  HBO GO Bulgaria (СПРЯНА) Majide 426 439,834 08-03-2022, 19:32
Последна публикация: Majide
  FILMBOX LIVE Bulgaria (СПРЯНА) Majide 1 7,539 24-04-2021, 18:34
Последна публикация: Majide
  BRIGADA (СПРЯНА) Majide 48 72,665 03-03-2021, 20:08
Последна публикация: Majide

Отваряне на: