Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion (СПРЯНА)
(10-01-2017, 21:12)ogibo написа:
(10-01-2017, 09:08)vesvel написа: Бъркаш User или Password.

Не съм ги бъркал, а е бил закачен друг в момента със същата парола и юзер. 
Благодаря за помощта и на трима ви. Все пак мие трябвало малко насоки за да се справя.

Още няма ограничения за логванията ,до колкото знам,
Някъде бях чел че в зависимост за колко приемника плащаш имало ограничение и колко потребители могат да е логнат. Бе важното е че стана.
Има ограничения в едновременните сесии, разбира се.
Здравейте. Имам огромен проблем. Правя всичко както е описано в гайда, но до въпросния М3u файл не достигам. Просто го няма. Предполагам, че адона, не ми приема името и паролата и от там не може да създаде файла. Когато ги зареждам в ад она ми изписва грешка в журнала. За името и паролата съм 100% процента сигурен, защото и на ПС и с андроид приложението си влизам. Въпроса е защо не мога с Коди да го подкарам? Става въпрос за таблет с андроид 4.2 В последната папка в която трябва да е файла има само някакъв сетингс файл.
Не си разрешил скритите файлове, 
АлкатразБГ доста се потруди за да ви улесни и поднови цялата информация, но никой няма желание да чете. Той го направи за ВАС,  проявете уважение към трудът му и отделеното за всички вас време.
Мисля, че ясно съм написал, но някой мътно чете. Няма такъв файл. Ако не бях сложил отметка на скритите файлове, въобще не се стига до последната папка в която трябва да е файла. Според мен не мога да се логна и за това не се и създава файла. Отделно таба телевизия не се появява, предполагам ако се логна и настроя и пвр ще излезне и тв.
Виж лога, това първо. Второ, ако не си се логнал, ще излезе съобщение за failed login.
И накрая, кой аддон използваш, че не виждам да си споменал ?
Ползвам аддона който е в линка на първата страница. Индталирам то от зип, после от хранилището си инсталирам фюжън и си попълвам данните, с настройки на самсунг от втория таб. Мисля, гледах на някакво видео, че има трети таб пвр, който аз го нямам. Да не би от това да е проблема?
xbmcbg, много наизуст го раздаваш. Мен ме изкара кьорав, а сега друг че не прочел ръководството и т.н

NRG, деинсталирай KODI, като сложиш отметка да ти изтрие и всички настройки и временни файлове. Свали си и си инсталирай друга версия на програмата и следвай пак ръководството. Аз имах подобен проблем и така ми се оправи.
(12-01-2017, 00:52)smackoff написа: xbmcbg, много наизуст го раздаваш. Мен ме изкара кьорав, а сега друг че не прочел ръководството и т.н

NRG, деинсталирай KODI, като сложиш отметка да ти изтрие и всички настройки и временни файлове. Свали си и си инсталирай друга версия на програмата и следвай пак ръководството. Аз имах подобен проблем и така ми се оправи.

Човек 100 пъти го преинсталирате, дори сложих друг ром на таблета и не ще и не ще. По едно време докато бях с 7.1 по спомен се вързваше, защото докато зареждаше, се виждаха 271 програми, че е лоаднал, но файла за плейлиста пак го нямаше. Пак ще го мъча. Да не би да трябва да имам инсталиран някакъв плеър или нещо което да инициализира м3u файловете и като го няма да не ги разпознава коди?


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) forumadmins 954 1,241,197 20-02-2024, 11:44
Последна публикация: martinstz
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,501 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  HBO GO Bulgaria (СПРЯНА) Majide 426 432,176 08-03-2022, 19:32
Последна публикация: Majide
  FILMBOX LIVE Bulgaria (СПРЯНА) Majide 1 7,426 24-04-2021, 18:34
Последна публикация: Majide
  BRIGADA (СПРЯНА) Majide 48 71,669 03-03-2021, 20:08
Последна публикация: Majide

Отваряне на: