Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Как да гледам Българския Евроспорт 1 и 2 ?
#11
@CaTzArOv, В генерираната от PHP скрипта плейлиста НЕ ТРЯБВА да присъстват <нещо си> тагове т.е. абсолютно нищо затворено между "триъгълните скоби"! Виж в примерите, които всички са ти посочили - никъде няма <такива тагове/команди>. Заради тях, PVR IPTV Simple Client не успява да прочете нищо както трябва.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#12
Явно опрях на камък към момента. Не зная как да направя plaintext тъй като php кода образно казано краде iptv линковете от други сайтове и там са заложени със сътветните <тагове> за редове. Вероятно ще мога някак си чрез .css да направя някакъв !important; за да не се използват <таговете>, но разбира се това също ще ми отнеме много време, понеже не зная как да го съчиня такъв код. Иначе, тествах варианта, като копирам и пейстна насипна плейлиста в php файл и си работи коректно на телевизора Smile точно това, ако можеше да се получи и с тази която се генерира сама щеше да бъде чудесно.
Ще пиша скоро, като имам някакъв напредък.
Отговори
#13
http://php.net/manual/bg/function.strip-tags.php
Отговори
#14
Много полезна функция в моя случай, не я знаех Smile Благодаря ти.
Обаче нещо не ми се получава, явно не зная къде да я допиша.

Сегашният ми echo ред изглежда така:
curl_close($ch);
echo 'content: '.$data;

Опитах по всякакъв възможен вариант да добавя и strip_tags но все ми изписва объркан синтаксис Sad
Някъде бъркам, ама толкова си разбирам.
Parse error: syntax error, unexpected ''content:'' (T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING), expecting ',' or ';' in

echo strip_tags 'content:' .$data; '<ol><li><de1><de2>'

Ако, може още малко помощ, ще ми бъде много полезна. В моя случай 'content: ' се подава, чрез Java scrip функция в която съм задал външен уеб линк където е m3u листата и там тя е с <div class="text">, затова използвам .find(".text") и го подавам кам изходния ми div с id="iptv"

}, function(a) {
if ("content" === a.slice(0, 7)) {
$("#iptv").html($($.parseHTML(a.slice(9))).find(".text"));
} else {
$("#iptv").html(a);
}
})

Май се захванах с нещо дето хич не разбирам, а все си мисля, че съм на крачка пред финала да се получи работещ код за събиране на чужди m3u листи и да ги комбинира в една, Ако успея, са 2-3 минутки на седмица, ще мога да събирам по няколко стотин тв канала, (който ще се дублират вероятно), но пък ще спестя от такса за телевизия Big Grin ии в кръга на шегата, вероятно ще забогатея със спестените пари Big Grin Big Grin Big Grin
Отговори
#15
echo strip_tags($data);
или
echo 'content: '.strip_tags($data);
или
echo strip_tags('content:'.$data);

т.е. забравяш скобичките

Макар че не знам защо трябва да има 'content:' отпреде. Може би ти знаеш Smile
Отговори
#16
Не се получава, опитах и по трите начина, но спира да извлича информация.
Отговори
#17
Вероятно проблема не е в скрипта, а в този който го е писал Big Grin
Отговори
#18
Пич нямаш ли някой познат по-възрастен дето да е абонат на Булсатком ? Какво се мъчиш със линковете от сеир сандъка ,като и те ги взимат от Булсатком . Бабите и дядовците по- селата се потрошват да гледат телевизия баш от сайта на Булсатком и са им кът регистрациите SmileТолкова ли си зле финансово та чак се опитваш от крадците да крадеш ? Ако ще садиш на баир лозе поне да си заслужава саденето а не да се чудиш как да откраднеш 240p линкове дето работят от ден до пладне. Над 80% от кабеларките в България се гледат на шеринг с приемник за до 100 кинта . IPTV приемник на Булсата е 2.20 на месец или листа от някой друг доставчик е в рамките на 10-20 лева и гледаш поне що годе стабилни линкове и качество. Ако от спортна злоба ти се занимава тогава продължавай да се мъчиш .
Отговори
#19
Няма никакъв проблем да ви "пльосна" скрипт за сваляне на сандъка, но както ви е казал Алкатраз не е логично да се гледа телевизия с резолюция 240р, дори и на аванта. Big Grin Нужно е елементарно самоуважение Cool
***CaTzArOv с Питон става по-лесно, но когато създадеш скрипта не го раздавай защото когато от сайта видят наплива ще последват адекватни промени в него и така ще си имаш постоянна занимавка в играта на котка и мишка Big Grin
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Как мога да гледам Булсатком чрез Коди към сегашния момент? gydi 23 41,679 20-04-2018, 15:34
Последна публикация: shantros

Отваряне на: