Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Промяна на скин
#1
Здравейте всички, поздравления за полезния форум. От скоро се опитвам се да модифицирам confluence skin, версията на na Kodi е 16,1. За сега , това което искам да напраря ми се получава, но стигнах до задънена улица. Проблемът ми е следния : искам след като зареди да се вижда само background-a в скина, който съм сложил (или този по подразбиране ) и нищо повече. Успях да махна всички менюта, бутоните за изключване и за любими , но полетата, в които стоят тези менюта си стоят макар и да са празни. Не мога да разбера от къде да ги скрия и тях. Не знам дали успях да обясня правилно затова прилагам и снимка, със стрелки съм посочил полетата ,които ме тормозят .
[Изображение: resize.jpg]
Ще съм много благодарен ако някой успее да ми помогне, а бирата е от мен - по куриер или на живо във Варна ;-)
Отговори
#2
Бирата Гларус ли ще е ?
Отговори
#3
(12-04-2017, 10:24)Topper написа: Бирата Гларус ли ще е ?
Естествено !
Отговори
#4
Сега ме спечели Smile
Малко съм си играл със скиновете и мога да ти кажа, че Confluence не е от най-приятните за редакция, просто не е направена за това.
Но кажи ми каква е крайната ти цел ?
Отговори
#5
Целта ми е когато кодито зареди да има един изчистен цял заден фон, по който да няма нищо ( не както е сега с празните полетата, в които стои менюто, но закрива baclground-). Какъв ще е скинът няма значение. Тьрсих даже готови такива, но не намерих и затова започнах да се Боря с този. Битката е на 50% спечелена, но ми трябва още помощ.
Отговори
#6
(12-04-2017, 17:56)clip написа: Целта ми е когато кодито зареди да има един изчистен цял заден фон, по който да няма нищо ( не както е сега с празните полетата, в които стои менюто, но закрива baclground-). Какъв ще е скинът няма значение. Тьрсих даже готови такива, но не намерих и затова започнах да се Боря с този. Битката е на 50% спечелена, но ми трябва още помощ.

Здравей, виж с този редактиран xml, дали се доближава до нещото, което искаш да получиш като краен резултат, и евентуално да си редактираш твоя, сигурно в него има и други промени.
Поздрави
Отговори
#7
(12-04-2017, 21:09)peshshko написа:
(12-04-2017, 17:56)clip написа: Целта ми е когато кодито зареди да има един изчистен цял заден фон, по който да няма нищо ( не както е сега с празните полетата, в които стои менюто, но закрива baclground-). Какъв ще е скинът няма значение. Тьрсих даже готови такива, но не намерих и затова започнах да се Боря с този. Битката е на 50% спечелена, но ми трябва още помощ.

Здравей, виж с този редактиран xml, дали се доближава до нещото, което искаш да получиш като краен резултат, и евентуално да си редактираш твоя, сигурно в него има и други промени.
Поздрави

Цар си , стана работата Smile)))
Ако си от Варна ще се радвам да почерпя, а ако ли не ще намеря начин да се реванширам.
10х още веднъж.
Отговори
#8
Wink 
Радвам се, че ти е свършило работа, знам какво е чувството с тия скинове като си промениш нещо както на тебе ти се иска да изглежда. Хубавото е ,че както са замислени скиновете можеш доста да си го персонализираш, без да е много сложно.
Иначе съм далечко от Варна, но пък знае ли се-лято иде Smile
Поздрави
Отговори
#9
Като дойдеш на море лятото студените бири са от мен. Пиши на лични.
Поздрави
10х
Админите могат да заключат темата.
Отговори
#10
Два скина, които ползвам, са точно такива - изчистени с менюта в долната част на екрана и изчистен фон. Имат възможност за тъмен и светъл цвят, като могат и допълнително да им се пипат цветовете, както и да се създават/премахват менюта и подменюта, т.е. напълно могат да се обработят според нуждите на потребителя. Скиновете са Eminence 2.0 и Arctic:Zephyr. С Arctic бях доста време, но отскоро го смених с Eminence 2.0 и засега повече ме кефи! Въпрос на вкус Wink
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Question Промяна на скоростта на плейване като във VLC, Youtube, възможно ли е? kiliev 3 4,172 04-01-2019, 23:48
Последна публикация: omer
  bulsatcom kodi промяна на качеството на картина madwolf^ 3 7,684 26-01-2016, 16:45
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: