Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TVBG PVR Backend
#31
Сори прокраднало се е незабелязано Big Grin
Отговори
#32
Трябва ли да правя допълнителни настройки на ЕПГ (is.gd/tvbgepg), когато гледам от друг часови пояс, различен от България или VPN? Променях часовия пояс и на компютъра и на Коди, но винаги имам изместване от няколко часа. Системата е десктоп с Убунту 14.04 и Коди 16.3. Същевременно на ТВ Филипс с Андроид 6.0 и Коди 17.3, без да пипам нищо, нямам изместване.
Отговори
#33
В последно време в EPG-то липсва информацията за няколко канала, която преди я имаше - Fox Life HD, Fox HD, Fox Crime HD, NatGeto HD, NatGeo Wild HD.
Отговори
#34
Привет,

При мен всичко тръгна (макар и не от 1-ят път Smile ).
Имам малко по - страничен въпрос. Има ли опция да ползваме и timeshift / recording на предавания, или това зависи само от Simple IPTV клиента?
Отговори
#35
За да се получи timeshift първо трябва да има recording, когато се разреши проблема със записите няма проблем да има и забавяне във времето. Желаният от теб ефект може да е наличен, но с друг PVR (друг аддон който е коренно различен от този на Хари)
Отговори
#36
Привет!
а идея как add-on-a може да се подкара за tvbackend.
hts client-а е много по-читав от simple pvr client
Отговори
#37
Хора, моля за малко помощ, след като инсталирам добавката, имам платен абонамент, вписвам си MAC и ми зарежда само три канал ,които и не се отварят- AGRO TV (WEB), Pravoslavna TV(web) и Канал 11 укр (web) . Нещо аз ли не правя както трябва . Това е с КОДИ 16.1 на уиндоус.
Отговори
#38
Това са свободните канали, т.е. те се виждат с невалиден мак адрес или ако не си платил.
Ако си сигурен че горните две условия не се отнасят за теб, най-добре се обади или пиши на съпорт-а.
Отговори
#39
Платено е , даже получих и имейл, че абонамента ми е активиран. Интернета ми е през рутер ако има значение.
Отговори
#40
Ако си платил за Маг бокс пък искаш да гледаш на Коди няма как да стане номера.
Отговори


Отваряне на: