Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TVBG PVR Backend
То пише ясно,че нямам нищо общо !
Ама кой чете !
А сигурен ли си,че не съм и Делян Пеевски ?!
Аз споделих листата с моието име и не се крия,като п*тка !
Ако има нещо го казвам !
Според правилата на "БУЛАСАТ" носиш наказателна отговорност за това разпространение на профил в интернет!
Да беше прочел правилата !
Ще информирам собственика.
Отговори
Привет, при мен липсва програмата на всички канали от няколко дена. Някой друг с подобен “дефект” Smile Иначе съм на Коди 18 под Андроид.
Отговори
(23-10-2021, 23:18)milengt написа: Привет, при мен липсва програмата на всички канали от няколко дена. Някой друг с подобен “дефект” Smile Иначе съм на Коди 18 под Андроид.

Здравейте,
и при мен е така. Изглежда, че https://is.gd/tvbgepg не работи. Отделно EPG-то е обновено последно на 20.10. За подобни ситуации преди време бях направил промени в аддона - може да пробваш описаното тук.
Отговори
(24-10-2021, 15:28)koceto80 написа: Здравейте,
и при мен е така. Изглежда, че https://is.gd/tvbgepg не работи. Отделно EPG-то е обновено последно на 20.10. За подобни ситуации преди време бях направил промени в аддона - може да пробваш описаното тук.

Голямо БЛАГОДАРЯ koceto80 ! Спасяваш положението с тази промяна в адона!
Отговори
Някой модифицира ли добавката за да може да се ползва под Kodi 19? Защото официалният addon не е ъпдейтван, на сайта на автора има някакъв форк уж направен за 19, но при опит за инсталацията му ми дава dependancy грешка... Засега при мен решението е да ползвам Portable версия 18, където си бачка коректно Smile
Отговори
Здравей!
И аз се сблъсках със същият проблем на Коди 19.
Може ли да споделиш подробности за твоето решение на проблема?

И ако има някакво раздвижване по въпроса с обновяването на добавката - ще е добре дошло Smile
Отговори
За Kodi 19
Официалното garepo e поправено за Python 3 и работи. PVR Backend-а го теглите оттук
ЦЪК
Тегли се от Code -> Download ZIP. Надявам се авторът да не се сърди за линка
т.е. използвате официалното garepo и поправен PVR Backend от Атанас aka Vlado 
Линк към неговия пост

Обаче за Kodi 18 проблем! Заради Python 3 пък garepo-то не се инсталира. Затова използвате старо garepo и официалния PVR Backend
Отивате на ЦЪК
кликате вдясно, където пише 10 commits
Ще ви излезе таблица с промените. Има два реда с надпис removed bs4 от feb 23 2018. Отивате в десния край на горния от двата реда и натискате на бутона с този символ <>
Вече Ви се е заредила старата версия на аддона и можете да го свалите от Code -> Download ZIP
Инсталирате първо garepo-то от zip файла. След това сваляте и инсталирате PVR Backend от линка към github в първото мнение в темата
Отговори
Здравейте,

някой да има проблеми с телевизията на tivi.bg? При мен изведнъж спря. Ползвам Kodi 18.9 на Андроид ТВ. Пробвах и с нова инсталация на Kodi 19.3 и новия PVR Backend,която се получава без проблем, но вече не намирам файла playlist.m3 (не се генерира/не се изтегля).

Ще съм благодарен за малко помощSmile

Милен
Отговори
На LibreELEC Kodi 18.9 при мен си работи tivi.bg.
Отговори
(19-12-2021, 10:18)milengt написа: Здравейте,

някой да има проблеми с телевизията на tivi.bg? При мен изведнъж спря. Ползвам Kodi 18.9 на Андроид ТВ. Пробвах и с нова инсталация на Kodi 19.3 и новия PVR Backend,която се получава без проблем, но вече не намирам файла playlist.m3 (не се генерира/не се изтегля).

Ще съм благодарен за малко помощSmile

Милен

Здравей,
и при мен от вчера спря. Сървъра връща грешка 401, при опит ръчно да изтегля плейлистата иска име и парола. Но каквото и да се въведе се изтегля. Най-лесния вариант е да пробваш да промениш адреса на http://1:1@cdn.tivi.bg/m/
При мен така работи.

Коцето
Отговори


Отваряне на: