Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TVBG PVR Backend
(11-05-2018, 12:55)harry_gg написа: Ако в настройките на добавката скриеш каналите от всички категории, тогава ще се показват само тези от ордър.тхт

Супер, стана. Много ти благодаря, нямаше как да ми хрумне подобен вариант Smile
Отговори
Здравейте! От днес и аз ползвам услугите на tivi.bg. Благодаря за чудесната добавка и за подробното разяснение всичко работи ОК.

Ползвам добавката на Vero4k с OSMC на WiFi с план премиум. Забелязах че CartoonNetwork не иска да стартира. При вас така ли е?

Второто ми питане е някой пробвал ли е да редактира каналите по този начи?

https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid...pid2147107

Изглежда обещаващо, остава да намеря време да си поиграя за да го изпробвам.

Също не ми стана ясно как точно се експортва order.txt от плейлиста. Избирам пътя където да се запише файла , натискам ОК, но файл не се генерира?
OSMC Vero4k  / 2x RPi3+ / Odroid HC-2
Отговори
После трябва да стартираш добавката за да регенерира плейлистата. Тогава ще се експортнат каналите.
Отговори
Явно трябва да се посочи локална папка на устройството за да генерира файла. По същия начин, не пожела да запише на локалния NAS през smbа.

Благодаря!
OSMC Vero4k  / 2x RPi3+ / Odroid HC-2
Отговори
След заплащането трябва ли да получа майл кога е активна услугата.
Отговори
Да със сигурност.
Отговори
Получаваш e-mail, че са получили плащането ти и още един с проформ фактура от където можеш да си видиш кл. номер.
OSMC Vero4k  / 2x RPi3+ / Odroid HC-2
Отговори
Прочетох как се настройва добавката и симпел клиента. Ако не се получи ще питам.Благодаря много на всички!
Отговори
Какъв MAC си регистрилал виртуален за STB или физически за коди, поне 2 канала не се ли появяват в листата.
Отговори
Ако е направил плащането през уикенда сигурно ще го активират в Понеделник. Аз им писах в Петък за прехвърляне към Макс, отговориха ми снощи към 21:00. Доплатих веднага и още чакам да получа e-mail, че съм прехвърлен. Нормално все пак и те са хора и трябва да почиват.

Иначе първоначалното активиране стана за няколко часа на 24.05 въпреки, че се водише почивен ден.
Отговори


Отваряне на: