Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TVBG PVR Backend
(05-11-2019, 23:07)harry_gg написа: Хм, ще погледна.
Благодаря. До колкото разбрах url-то се генерира с / и това се възприема като под страницаи тя не съществува.
Отговори
(06-11-2019, 11:33)slavizh написа:
(05-11-2019, 23:07)harry_gg написа: Хм, ще погледна.
Благодаря. До колкото разбрах url-то се генерира с / и това се възприема като под страницаи тя не съществува.
Същото се получава и при други канали, които съдържат / в името си:
ARD / Das Erste
Детский мир / Телеклуб
Cartoon Network / TCM
Възможно решение е редактиране на channels-tvbg.json:
"7/8 HD": {
"n": "78 HD",
"id": "78 HD",
"g": "bg"
},
Би било удобно ако има възможност за зареждане на локална версия на channels-tvbg.json подобно на otrder.txt. 
Отговори
Здравейте,
Имам нужда от малко помощ:
Пробвах какво ли не но не мога да накарам коди да подрежда каналите от файла order.txt.
Промените във файла не се отразяват.
Use channel order from backend е включено.
Отговори
(11-12-2019, 01:14)martoo написа: Здравейте,
Имам нужда от малко помощ:
Пробвах какво ли не но не мога да накарам коди да подрежда каналите от файла order.txt.
Промените във файла не се отразяват.
Use channel order from backend е включено.
В добавката отидете до "Други"->"Експортирай имената на каналите от плейлистата",след като включите отметката ще се появи "Път до директорията за експортиране".Укажете си пътя ,след което можете да си подредите каналите по ваше усмотрение.След което , в "Подредба"->"Път до шаблон с подредба на канали",трябва да укажете пътя зададен в предишната стъпка.

Успех Smile
Отговори
Успях! Благодаря!
Само да вметна че трябва да се смени името на файла инъче експортирането ще презапише промените.
Отговори
Пропуснал съм в бързината, че е необходимо и това Smile
Отговори
Здравейте,
понеже EPG-то отново не работи си позволих да направя леки промени в аддона - при всяко регенериране на плейлистата сваля и EPG-то директно от тиви.бг в директорията, където е playlist.m3u. Файла е epg.xml - нужно е да се промени настройката в PVR IPTV Simple Client  да търси справочника локално от файла. Който иска може да тества - възможно е да има бъгове, Python не ми е силата Smile

https://dox.abv.bg/download?id=a8f33713bb

Весели празници на всички! Smile
Отговори
EPG-то е оправено.
Отговори
Привет,

Има ли някакъв проблем с обновяването на EPG-то?
Благодаря,
Атанас
Отговори
Трябва да работи вече.
Отговори


Отваряне на: