Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Настройки на Коди
#11
В първото мнение е описан процеса за субтитри на български. Мисля, че ще ти бъде полезно.

Бих желал да помоля за помощ по следния върпсо: ползвам Kodi 17 свързан с HDMI кабел към проектор, пускам филм със субтитри, виждам субтитрите на таблета, но не ги виждам на екрана през проектора. Имате ли някаква предположение за опция или настройка, която може да съм пропуснал?
Отговори
#12
Имам два въпроса:
1. Как мога да върна предишния облик на коди, ъпдет ли са му направили не знам, но преди си се ориентирах без проблем, сега не мога да намеря нищо.
2. Къде са настройките за "Ускорение" ? От известно време дори малките филми почнаха да забиват.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблеми с themoviedb и библиотеката в Коди ZZlatev 0 442 11-03-2026, 21:56
Последна публикация: ZZlatev
  Проблем с Коди djzmei 4 3,322 19-02-2026, 17:48
Последна публикация: djzmei
  Коди за Philips StefMaster 4 3,398 18-08-2025, 00:03
Последна публикация: пипи
  Странно поведение на коди, сякаш се ресетва monro2 6 3,152 17-08-2025, 17:36
Последна публикация: Daisy2k
  Аудио настройки на Kodi vipersas71 0 1,009 13-07-2025, 21:09
Последна публикация: vipersas71

Отваряне на: