Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с картината в kodi 16.1
#1
Здравей те,някой може ли да ми каже защото дава такива образи... 

[Изображение: kodi_screen.png]


 Преинсталирах няколко пъти , даже и версия 16.0 винаги е едно и също.

ще бъда благодарен ако някой ми помогне
Отговори
#2
Под каква OS и какво устройство ?!? Гадателите във форума свършиха!
Отговори
#3
Аз бих допълнил, че когато ползвате компютър със софтуер изтеглен от торент и той е вече е трансформиран в спяща клетка за хакерска атака с вашето любезно съгласие, поне си инсталирайте последната версия на всички драйвери.
Отговори
#4
(25-02-2017, 16:06)Hangman написа: Под каква OS и какво устройство ?!? Гадателите във форума свършиха!


[Изображение: scr1.png]
Извинявам се за пропуска.

(25-02-2017, 18:09)xbmcbg написа: Аз бих допълнил, че когато ползвате компютър със софтуер изтеглен от торент и той е вече е трансформиран в спяща клетка за хакерска атака с вашето любезно съгласие, поне си инсталирайте последната версия на всички драйвери.

Инсталирах коди 16.0 и 16.1 от няколко различни източника и винаги резултата беше същия.При версия 15.1 ги няма тези петна.Скоро преинсталирах win мисля че всички драйвери са актуални.Нямам проблеми с други програми и игри.

Все пак благодаря ,че си правите труда да ми отговаряте.Надявам се да ми дадете някакви насоки.
Отговори
#5
(27-02-2017, 20:52)civ.gab написа:
(25-02-2017, 16:06)Hangman написа: Под каква OS и какво устройство ?!? Гадателите във форума свършиха!


[Изображение: scr1.png]
Извинявам се за пропуска.

(25-02-2017, 18:09)xbmcbg написа: Аз бих допълнил, че когато ползвате компютър със софтуер изтеглен от торент и той е вече е трансформиран в спяща клетка за хакерска атака с вашето любезно съгласие, поне си инсталирайте последната версия на всички драйвери.

Инсталирах коди 16.0 и 16.1 от няколко различни източника и винаги резултата беше същия.При версия 15.1 ги няма тези петна.Скоро преинсталирах win мисля че всички драйвери са актуални.Нямам проблеми с други програми и игри.

Все пак благодаря ,че си правите труда да ми отговаряте.Надявам се да ми дадете някакви насоки.

Почти същата конфигурация и такава марка дъно (нищо че не го засича Евереста). Проблема според мен е някъде в драйверите!

Това е при мен едновременно на два монитора!



[Изображение: kodi_2.jpg]
Отговори
#6
How to Update Windows 7 All at Once след това всичко би трябвало да е ОК. Ако това не помогне ще ти дам други насоки
Отговори
#7
То дъното и проца добре, но картите са NVidia 2G vs ATi 512Mb Wink
Отговори
#8
На другото РС ми е с вградена ATI 512Mb към два монитора и пак няма такъв проблем.
Отговори
#9
Картата му е добра за нуждите на коди, ако си изтегли и актуалните упдеити на драйвърите ще гледа без проблеми при положение, че някой не си е правил експерименти с имидж файла на копието от Windows 7 което той използва.
Отговори
#10
(28-02-2017, 07:02)xbmcbg написа: How to Update Windows 7 All at Once след това всичко би трябвало да е ОК. Ако това не помогне ще ти дам други насоки

Направих всичко както е описано сложих най новите драйвери на видео картата.Интерфийса на коди 16.1 се оправи ,но като пусна да гледам булсата картината постоянно трепери в шарен екран.Пробвах и със 17.0 същия резултат.При 15.1 нямам проблеми с картината,но не мога да забраня на recuests да се ъпдейтва автоматично само затова искам да мина на по нова версия.
[Изображение: screenshot011.png]
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,116 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с субтитри kaneto007 3 342 21-02-2024, 17:21
Последна публикация: martinstz
  Проблем с Коди RAKCHO 11 890 19-02-2024, 21:08
Последна публикация: Majide
  Проблем с мрежата за интернет ROBERT 9 3,624 12-01-2024, 18:18
Последна публикация: sarika78
  Проблем с Kodi и Zamunda Kose 1 548 19-12-2023, 16:34
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: