Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DJ ZONE HOUSE RADIO - radio add-on
#1
Music 
Здравейте, бих искал да предложа една скромна добавка за българското онлайн радио
DJ ZONE HOUSE RADIO - известно също и като СНИМКАТА НА НОЩТА - КАНАЛ КОМ - ПЛОВДИВ.
Сайтовете на радиото са http://snimkata.eu и http://djzone.mobi - там можете да прочетете всичко.
Добавката се инсталира по обичайния начин: Настройки - Добавки - Инсталиране на добавка от .zip файл. След това в раздел Музика, Добавки ще се появи DJ Zone House Radio. Ако има възможност добавката да бъде добавена в българското хранилище за Kodi, това ще бъде голяма чест за радиото! Smile

Сваляне на добавката директен линк

Сваляне на добавката от Github


Приятно слушане! Smile

DJ ZONE HOUSE RADIO

[Изображение: ilhm.png]
Моите играчки:
Mecool KM2
Xiaomi Mi Box 3
Xiaomi Mi Box S
Xiaomi Mi TV Stick
Amazon Fire TV Stick 4K
Roku Streaming Stick 4K
Chromecast with Google TV
Beelink GT King
Beelink GT1 Mini 2
X96 Max Plus 2



Отговори
#2
А може и в някой от PVR модулите за Коди (IPTV Simple Client ?), да се добави директния линк към стрийма на радиото, както и адрес на лого:

#EXTINF:-1 tvg-logo="http://snimkata.eu/images/home01.jpg" group-title="radio" radio="true",DJ ZONE HOUSE RADIO
http://80.83.123.210:9986

Така радиото ще стои в собствен раздел, редом до други радиостанции.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#3
(24-02-2017, 16:17)DJZONE написа: Ако има възможност добавката да бъде добавена в българското хранилище за Kodi, това ще бъде голяма чест за радиото! Smile

СНИМКАТА НА НОЩТА - едно време доста го слушах Rolleyes
Ако има директен линк до зип-а или гитхъб , ще го добавя.
Отговори
#4
Благодаря за подкрепата и бързите отговори! Smile
Качих добавката в github
Ако някой желае, може да я свали и от директен линк.

Приятно слушане! Smile

DJ ZONE HOUSE RADIO


[Изображение: i_love_house_music.jpg]
Моите играчки:
Mecool KM2
Xiaomi Mi Box 3
Xiaomi Mi Box S
Xiaomi Mi TV Stick
Amazon Fire TV Stick 4K
Roku Streaming Stick 4K
Chromecast with Google TV
Beelink GT King
Beelink GT1 Mini 2
X96 Max Plus 2



Отговори
#5
Страхотно радио и ад-он. Една забележка - добавих шорткът към радиото в раздел Музик, но не се появи икона/снимка, а само заглавието.
There are 10 kinds of people. those who understand binary notation and those who do not.
Отговори
#6
(06-04-2017, 20:42)biotec написа: Страхотно радио и ад-он. Една забележка - добавих шорткът към радиото в раздел Музик, но не се появи икона/снимка, а само заглавието.

Благодаря за мнението! Да, знам за този проблем - радиото се появява само като надпис долу в лентата. Ще си поиграя да видя дали мога да го оправя. 

Поздрави!
Моите играчки:
Mecool KM2
Xiaomi Mi Box 3
Xiaomi Mi Box S
Xiaomi Mi TV Stick
Amazon Fire TV Stick 4K
Roku Streaming Stick 4K
Chromecast with Google TV
Beelink GT King
Beelink GT1 Mini 2
X96 Max Plus 2



Отговори
#7
(07-04-2017, 13:48)DJZONE написа:
(06-04-2017, 20:42)biotec написа: Страхотно радио и ад-он. Една забележка - добавих шорткът към радиото в раздел Музик, но не се появи икона/снимка, а само заглавието.

Благодаря за мнението! Да, знам за този проблем - радиото се появява само като надпис долу в лентата. Ще си поиграя да видя дали мога да го оправя. 

Поздрави!

Да ти кажа, че се появи иконата при мен, след ъпдейт до 17.1, който направих снощи.
There are 10 kinds of people. those who understand binary notation and those who do not.
Отговори
#8
Радвам се, че добавката върви без проблеми. Исках само да кажа на тези, които обичат house music, че радиото вече стриймва на живо 24/7 и в YouTube Smile 

Приятно слушане!


[Изображение: ilhm.png]
Моите играчки:
Mecool KM2
Xiaomi Mi Box 3
Xiaomi Mi Box S
Xiaomi Mi TV Stick
Amazon Fire TV Stick 4K
Roku Streaming Stick 4K
Chromecast with Google TV
Beelink GT King
Beelink GT1 Mini 2
X96 Max Plus 2



Отговори
#9
Отдавна не бях поглеждал тук, забелязах че добавката на радиото е с невалиден линк. Инфото в GitHub е обновено, добавката е с работещ линк.
Моите играчки:
Mecool KM2
Xiaomi Mi Box 3
Xiaomi Mi Box S
Xiaomi Mi TV Stick
Amazon Fire TV Stick 4K
Roku Streaming Stick 4K
Chromecast with Google TV
Beelink GT King
Beelink GT1 Mini 2
X96 Max Plus 2



Отговори


Отваряне на: