!!! ВАЖНО !!! Във връзка с превенцията на зачестилите СПАМ теми във форума, паролите на всички потребители бяха автоматично инвалидизирани на 22 Май 2024 14:20 ч.. За да възстановите своята парола (и създадете нова), моля използвайте опцията за забравена парола тук. Съжаляваме за причиненото неудобство. При проблеми с възстановяването на паролата, моля пишете на kodibg в гмаил.ком

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamunda Magnet Video
(04-05-2024, 12:50)Plamen5555 написа: Здравей и благодаря за отговора, не ми дава съобщение за грешка. Просто като отида на секция филми или сериали и в Зелка и Замунда листа стои празен. Последно добавени в Замунда и Зелка също са празни. Проверих дали е по списък или мозайка, но си е по списък! Интересното е, че всичко което съм гледал преди проблема  от секцията Search мога да го стартирам.  Проблема се появи и заедно при последно добавени и във Адона Филми Фен.

ФилмиФен няма нищо общо с останалите добавки. Вижте, дали в настройката на добавката не сте отбелязали да Ви търси фими с БГ субтитри и аудио. Ако е така, махнете отметките. Логиката на търсене на тези сайтове е малко сбъркана, когато са сложени и двете отметки и търси филми, които отговарят и на двата критерия, а не на един от двата.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
Благодаря отново за реакцията и отговора, но тези опции съм ги спрял, бях го чел някъде из форума.Много ми е непонятно, защо така се случи само при Замунда и Зелка, а Арена си работи нормално. Инсталирах Енержи - Торент, там нямах регистрация и се получава същото, влизам и няма никакво съдържание.
Отговори
(04-05-2024, 15:23)Plamen5555 написа: Благодаря отново за реакцията и отговора, но тези опции съм ги спрял, бях го чел някъде из форума.Много ми е непонятно, защо така се случи само при Замунда и Зелка, а Арена си работи нормално. Инсталирах Енержи - Торент, там нямах регистрация и се получава същото, влизам и няма никакво съдържание.

Добавките нямат общо помежду си. Така не се сещам, каква може да е причината. При мен всички добавки се отварят нормално.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
Ако ъпдейтна до по нова версия на Коди? Преинсталирах и двата адона и отново няма промяна. Ъпдейтнал съм всички добавки ръчно и това не даде резултат.
Отговори
(04-05-2024, 21:47)Plamen5555 написа: Ако ъпдейтна до по нова версия на Коди? Преинсталирах и двата адона и отново няма промяна. Ъпдейтнал съм всички добавки ръчно и това не даде резултат.

Не знам с коя версия сте, но не пречи да актуализирате и пробвате.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Zelka Magnet Video kodi_dev 47 89,544 20-03-2023, 10:35
Последна публикация: martinstz
Video VIDEO CLIP BG Majide 2 2,004 09-02-2023, 12:11
Последна публикация: Majide
  Приставка Video Fusion/НЕАКТИВНА/ ByJohnie 19 25,948 29-12-2017, 01:47
Последна публикация: xbmcbg
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 32,658 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.video.bnt ltrifonov@gmail.com 2 7,470 31-10-2016, 20:10
Последна публикация: Majide

Отваряне на: