Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamunda Magnet Video
Каква е твоята версия на script.module.simplejson
Код:
script.module.simplejson / Origin = repository.xbmc.org / Version = 3.17.0+matrix.2
Отговори
(03-03-2021, 21:41)zypy написа: Каква е твоята версия на script.module.simplejson
Код:
script.module.simplejson / Origin = repository.xbmc.org / Version = 3.17.0+matrix.2

На Коди 18 е 3.16.1, а на Коди 19 - 3.17.0+matrix.2
Пробвай на друго у-во как ще се държи.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
(03-03-2021, 21:41)zypy написа: Каква е твоята версия на script.module.simplejson
Код:
script.module.simplejson / Origin = repository.xbmc.org / Version = 3.17.0+matrix.2

Мисля, че хванах проблема! Качена е нова версия. Тъй като проблемът се оказа много смотан, ще трябва да деинсталирате добавката, като дадете "Да" на запитването, дали да се изтрият потребителските настройки и след това наново да я инсталирате и да си въведете потребител и парола.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
В тази версия не работи търсачката, в по предните не се сетих да проверя
log
Отговори
(06-03-2021, 11:44)zypy написа: В тази версия не работи търсачката, в по предните не се сетих да проверя
log

Търсачката си работи и на Коди 18 и на Коди 19, но от лога, който ми пращаш, ми се струва, че не си спазил инструкциите за инсталирането ѝ. Писах да се деинсталира старата добавка и да се изтрият всички данни за нея, и тогава да се инсталира, тъй като при първоначалното стартиране на добавката се генерират едни файлове, които поради глупава причина, Коди 19 не можеше да създаде, а без тях добавката не работи. Та за това трябва нова инсталация и стартиране, за да могат да се създадат, иначе няма как да се получи номера.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
(06-03-2021, 17:45)martinstz написа:
(06-03-2021, 11:44)zypy написа: В тази версия не работи търсачката, в по предните не се сетих да проверя
log

Търсачката си работи и на Коди 18 и на Коди 19, но от лога, който ми пращаш, ми се струва, че не си спазил инструкциите за инсталирането ѝ. Писах да се деинсталира старата добавка и да се изтрият всички данни за нея, и тогава да се инсталира, тъй като при първоначалното стартиране на добавката се генерират едни файлове, които поради глупава причина, Коди 19 не можеше да създаде, а без тях добавката не работи. Та за това трябва нова инсталация и стартиране, за да могат да се създадат, иначе няма как да се получи номера.

Спазих напътствието но нещо не се е получило , ще опитам пак , мерси
Отговори
(06-03-2021, 23:55)uBo написа: Има ли вариант да се добави опция да показва само торенти bg audio?

В настройките на добавката има опция "bg audio"
Отговори
(06-03-2021, 23:59)mehanic написа:
(06-03-2021, 23:55)uBo написа: Има ли вариант да се добави опция да показва само торенти bg audio?

В настройките на добавката има опция "bg audio"

Благодаря, написах го, и тогава проверих.. за това и изтрих коментара.
Отговори
(06-03-2021, 23:22)zypy написа:
(06-03-2021, 17:45)martinstz написа:
(06-03-2021, 11:44)zypy написа: В тази версия не работи търсачката, в по предните не се сетих да проверя
log

Търсачката си работи и на Коди 18 и на Коди 19, но от лога, който ми пращаш, ми се струва, че не си спазил инструкциите за инсталирането ѝ. Писах да се деинсталира старата добавка и да се изтрият всички данни за нея, и тогава да се инсталира, тъй като при първоначалното стартиране на добавката се генерират едни файлове, които поради глупава причина, Коди 19 не можеше да създаде, а без тях добавката не работи. Та за това трябва нова инсталация и стартиране, за да могат да се създадат, иначе няма как да се получи номера.

Спазих напътствието но нещо не се е получило , ще опитам пак , мерси
Днес опитах на ново ,деинсталиране->рестарт->инсталиране, пак същият резултат: Търсенето връща празен резултат. При Зелка магнет , не е така , работи но се чупи при повторно търсене на същия рузултат от историята, работи ако го напишеш пак в търсачката.
Отговори
(07-03-2021, 20:39)zypy написа:
(06-03-2021, 23:22)zypy написа:
(06-03-2021, 17:45)martinstz написа:
(06-03-2021, 11:44)zypy написа: В тази версия не работи търсачката, в по предните не се сетих да проверя
log

Търсачката си работи и на Коди 18 и на Коди 19, но от лога, който ми пращаш, ми се струва, че не си спазил инструкциите за инсталирането ѝ. Писах да се деинсталира старата добавка и да се изтрият всички данни за нея, и тогава да се инсталира, тъй като при първоначалното стартиране на добавката се генерират едни файлове, които поради глупава причина, Коди 19 не можеше да създаде, а без тях добавката не работи. Та за това трябва нова инсталация и стартиране, за да могат да се създадат, иначе няма как да се получи номера.

Спазих напътствието но нещо не се е получило , ще опитам пак , мерси
Днес опитах на ново ,деинсталиране->рестарт->инсталиране, пак същият резултат: Търсенето връща празен резултат. При Зелка магнет , не е така , работи но се чупи при повторно търсене на същия рузултат от историята, работи ако го напишеш пак в търсачката.

Мисля, че оправих проблема със Зелка и съм качил версия. Колкото до Замунда, нямам представа, защо така се получава?! Аз тествам на два компютъра и 3 Amazon Fire stick 4K и на всичките работи без проблеми. Можеш ли да пробваш на друго у-во, как ще се държи?! И евентуално някакъв лог да пратиш, че в последния, който ми прати, грешките бяха тези, които са от невъзможността да създаде определен файл, но това при нова инсталация е коригирано. Ако пак са същите грешки, значи, че потребителските настройки са останали на у-вото и Коди ги намира. Трябва в папката userdata\addon_data да се изтрие папката за Замунда и тогава да се стартира наново добавката.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Zelka Magnet Video kodi_dev 47 87,341 20-03-2023, 10:35
Последна публикация: martinstz
Video VIDEO CLIP BG Majide 2 1,826 09-02-2023, 12:11
Последна публикация: Majide
  Приставка Video Fusion/НЕАКТИВНА/ ByJohnie 19 25,121 29-12-2017, 01:47
Последна публикация: xbmcbg
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 31,980 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.video.bnt ltrifonov@gmail.com 2 7,303 31-10-2016, 20:10
Последна публикация: Majide

Отваряне на: