Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamunda Magnet Video
(17-01-2020, 14:21)nza187 написа: Здравейте..Много се извинявам.. Може да е писано по темата, но не открих.. Въпроса ми е.. Може ли, в търсачката, да се пише на български.. В арена, може.. В зелка и замунда..ми дава грешка.. Благодаря

След малка промяна в кода, добавките за Замунда и за Зелка би трябвало вече да мога да търсят и на български. Ако има проблеми, пишете.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
Благодаря за отговора.. Забелязъх следното.. При първо търсене няма проблем.. Но при второ, трето.. дава грешка.. Трябва да се изтрие историята на търсене, за да сработи..

Супер.. Благодаря.. След ъпдейта, всичко е по мед и маргарин 10х Мартин
Отговори
(16-01-2020, 12:01)martinstz написа:
(15-01-2020, 20:49)Scout написа: Не ме разбра. Не ползвам Elementum, а добавката за субтитри на Elementum или може би OpenSubtitles. 
Правя търсене в Zamunda Magnet Video за "Breaking Bad" и ми излизат много резултати. Избирам този, който ти написах и след като тръгне филма, ми се показва прозореца за субтитри. Elementum ми открива без да търся ръчно, но Bulgarian Subs, както и другата не откриват резултат, освен ако не направя ръчно търсене. 

[Изображение: elementum.png]

[Изображение: bgsubs.png]

Понеже реших да тествам и резонно не получих никакви резултати по указания от теб начин, се загледах, че това, което си постнал, са субтитри на Английски. Аз български не виждам тук. Продължавам да мисля, че не могат да се изкарат автоматично субтитрите от такъв сборен торент. Нито Елемнтум, нито OpenSubtitles хващат някакви субтитири. Би било странно ако захапят, тъй като е доста сложна процедура, да не кажа невъзможна, да се отделят необходимите данни от името на релийза, за да се формира правилния за търсене стринг.


Да, не съм твърдял че OpenSubtitles ми вади субтитри на бг, но вади резултат за сериала, който съм стартирал. При сериалите почти винаги има следния темплейт от текст: "s+Number e+Number" (s02e01). Тази част от стринга може да се премахне с Regex.

Добавката и така си е добра, просто ми направи впечатление и реших да го споделя. 

Благодаря ти за това, което си направил и продължаваш да поддържаш.  
Отговори
здравейте , намирам се във англия до преди време ползвах приложението на арена но спря да работи , та как да подкарам това във англия не работи при мен дава грешен потребител и парола но са верни ( от тук влизаме през прокси бгпрокси.орг тъй като нямаме директен достъп до замунда ).
Отговори
Best ExtraTorrent Alternatives

The PirateBay.org
RARBG.to
1337x
TorLock
Torrentz2eu.icu
YTS.am / YIFY
EZTV.ag
Zooqle.me
TorrentDownloads.me
LimeTorrents.cc
Отговори
(01-02-2020, 00:09)Blondin4o написа: здравейте , намирам се във англия до преди време ползвах приложението на арена но спря да работи , та как да подкарам това във англия не работи при мен дава грешен потребител и парола но са верни ( от тук влизаме през прокси бгпрокси.орг тъй като нямаме директен достъп до замунда ).
Здравейте, от скоро открих Коди Smile абсолютно същия проблем със замунда, само че съм в БГ и съм с интернет на нет1
Отговори
Въпроса ви е реторичен, как си представяте да ползвате услугата на сайта без да имате активен профил?
Отговори
(11-02-2020, 23:55)mitko_sm написа:
(01-02-2020, 00:09)Blondin4o написа: здравейте , намирам се във англия до преди време ползвах приложението на арена но спря да работи , та как да подкарам това във англия не работи при мен дава грешен потребител и парола но са верни ( от тук влизаме през прокси бгпрокси.орг тъй като нямаме директен достъп до замунда ).
Здравейте, от скоро открих Коди Smile абсолютно същия проблем със замунда, само че съм в БГ и съм с интернет на нет1
Един от най-често срещаните проблеми да не може да се влезе в Замунда е, в самия сайт резултатите да са направени да се виждат тип мозайка, а не тип лист, а добавката работи само при изглед на резултатите - лист. Влезте в сайта и вижте дали ви се визуализират резултатите правилно и ако не - направете ги да са лист и пак пробвайте добавката.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
Марто, може ли да погледнеш добавката за Zamunda. От два дни не зарежда Фаворити, не знам защо. Да не са променили нещо? Ще съм ти страшно благодарен, много полезно е, според мен.
Отговори
(26-03-2020, 23:21)beatfan написа: Марто, може ли да погледнеш добавката за Zamunda. От два дни не зарежда Фаворити, не знам защо. Да не са променили нещо? Ще съм ти страшно благодарен, много полезно е, според мен.

Така е. Променили са кода за фаворитите. Играчка ми създадоха, но мисля, че го оправих Smile 
Качил съм версия. Би трябвало да са наред сега нещата.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Zelka Magnet Video kodi_dev 47 86,235 20-03-2023, 10:35
Последна публикация: martinstz
Video VIDEO CLIP BG Majide 2 1,734 09-02-2023, 12:11
Последна публикация: Majide
  Приставка Video Fusion/НЕАКТИВНА/ ByJohnie 19 24,673 29-12-2017, 01:47
Последна публикация: xbmcbg
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 31,620 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.video.bnt ltrifonov@gmail.com 2 7,213 31-10-2016, 20:10
Последна публикация: Majide

Отваряне на: