Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamunda Magnet Video
Инсталирай от хранилището на Мартин Elementum и Elementum.burstBG. След инсталирането, влизаш в настройките на Elementum.BurstBG и нагласяш българските провайдъри със съответните данни за вход. Рестартираш Kodi и влизаш във видео добавакта Elementum. Там пусни някой филм и тва е. При мен така работи перфектно също на Sony AndroidTV. Повече няма кво да ти кажа. Имам чувството, че правиш не както трябва нещата, а и на всичкото отгоре не можеш да обясниш като хората кво правиш.

Цитат: 3.Инсталиране на Елементум, настройка на Dowload path избирам папка movies > торентс
Цитат: 4.Настройка на име и парола > рестарт на Коди.
На кое точно слагаш име и парола?

Като алтернатива мога да ти предложа да си добавяш ръчно филмите от замунда.
1. Влез в уеб интерфейса на Elementum > http://192.168.0.104:65220/web/ (като сменяш адреса на устройството)
2. Добавяш торент файл от компютъра и ти тръгва филма.
Отговори
На Замунда и Зелка Замунда слагам име и парола.
Сложих и тук данните име и парола на Замунда но не става- Elementum.burstBG. "След инсталирането, влизаш в настройките на Elementum.BurstBG и нагласяш българските провайдъри със съответните данни за вход"
Кое по ясно да ти напиша от Не става.
Отговори
Някой има ли идея каква е функцията на View mode в настройките?
Отговори
(03-04-2019, 20:08)anex написа: Някой има ли идея каква е функцията на View mode в настройките?

Определя как да се показват по подразбиране резултатите, т.е. как да изглежда подредбата, дали да са лист, икони и т.н. Ето ги възможностите:

Код:
Plain list
xbmc.executebuiltin("Container.SetViewMode(50)") 

Big list
xbmc.executebuiltin("Container.SetViewMode(51)")

Icons
xbmc.executebuiltin("Container.SetViewMode(500)")

Poster list
xbmc.executebuiltin("Container.SetViewMode(501)")

Fanart list
xbmc.executebuiltin("Container.SetViewMode(508)")

Media Info 1
xbmc.executebuiltin("Container.SetViewMode(504)")

Media Info 2
xbmc.executebuiltin("Container.SetViewMode(503)")

Media Info 3
xbmc.executebuiltin("Container.SetViewMode(515)")
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
Възможно ли е да се добави search history в адоните zamunda zelka arena?
Отговори
Благодаря за усилията!
Отговори
Здравейте,

Имам инсталирана Замунда от репото на Мартин. Допреди десет дни всичко си беше ок вървяха си филмите, зареждаше си и т.н, но в момента когато вляза в добавката всичко е празно. Тоест секциите за избор са налични но като вляза в тях са празни .... нищо. Арена също е от това репо и си върви на ок. Инсталирах Зелката и тя си върви на ок. Няколко пъти инсталирах и преинсталирах всичко де що се сетя, даже цялото коди но ефект никакъв. Писах в темата на Мартин но доколкото разбрах към момента няма проблем с добавката и си върви. С Елементума нямам проблем също ... просто ми изчезна Замундата.???
Отговори
(12-06-2019, 17:22)slp_pl написа: Здравейте,

Имам инсталирана Замунда от репото на Мартин. Допреди десет дни всичко си беше ок вървяха си филмите, зареждаше си и т.н, но  в момента когато вляза в добавката всичко е празно. Тоест секциите за избор са налични но като вляза в тях са празни .... нищо. Арена също е от това репо и си върви на ок. Инсталирах Зелката и тя си върви на ок. Няколко пъти инсталирах и преинсталирах всичко де що се сетя, даже цялото коди но ефект никакъв. Писах в темата на Мартин но доколкото разбрах към момента няма проблем с добавката и си върви. С Елементума нямам проблем също ... просто ми изчезна Замундата.???

Казано е още в първи пост: При проблеми с приставката, качвайте задължително лог.
Разработчика няма как да гадае!!!
Отговори
(12-06-2019, 17:22)slp_pl написа: Здравейте,

Имам инсталирана Замунда от репото на Мартин. Допреди десет дни всичко си беше ок вървяха си филмите, зареждаше си и т.н, но  в момента когато вляза в добавката всичко е празно. Тоест секциите за избор са налични но като вляза в тях са празни .... нищо. Арена също е от това репо и си върви на ок. Инсталирах Зелката и тя си върви на ок. Няколко пъти инсталирах и преинсталирах всичко де що се сетя, даже цялото коди но ефект никакъв. Писах в темата на Мартин но доколкото разбрах към момента няма проблем с добавката и си върви. С Елементума нямам проблем също ... просто ми изчезна Замундата.???

Наскоро имах подобен проблем и за мое учудване, след като влезнах през браузъра в Замунда и си направих изгледа да е Лист, т.е. да са наредени не като плочки торентите, а един под друг, след това нямах проблеми с Коди и Замунда! Изобщо нямам представа дали има и ако има - каква е връзката, но пък фактът е, че всичко си тръгна нормално Smile
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
(12-06-2019, 22:18)martinstz написа:
(12-06-2019, 17:22)slp_pl написа: Здравейте,

Имам инсталирана Замунда от репото на Мартин. Допреди десет дни всичко си беше ок вървяха си филмите, зареждаше си и т.н, но  в момента когато вляза в добавката всичко е празно. Тоест секциите за избор са налични но като вляза в тях са празни .... нищо. Арена също е от това репо и си върви на ок. Инсталирах Зелката и тя си върви на ок. Няколко пъти инсталирах и преинсталирах всичко де що се сетя, даже цялото коди но ефект никакъв. Писах в темата на Мартин но доколкото разбрах към момента няма проблем с добавката и си върви. С Елементума нямам проблем също ... просто ми изчезна Замундата.???

Наскоро имах подобен проблем и за мое учудване, след като влезнах през браузъра в Замунда и си направих изгледа да е Лист, т.е. да са наредени не като плочки торентите, а един под друг, след това нямах проблеми с Коди и Замунда! Изобщо нямам представа дали има и ако има - каква е връзката, но пък фактът е, че всичко си тръгна нормално Smile

Ами и тва пробвах ... същата работа. А относно задължителния лог в къщата нямам необходимата техника, в наличност ми е само интернет, телевезиор и дистанционно.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Zelka Magnet Video kodi_dev 47 86,263 20-03-2023, 10:35
Последна публикация: martinstz
Video VIDEO CLIP BG Majide 2 1,735 09-02-2023, 12:11
Последна публикация: Majide
  Приставка Video Fusion/НЕАКТИВНА/ ByJohnie 19 24,692 29-12-2017, 01:47
Последна публикация: xbmcbg
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 31,652 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.video.bnt ltrifonov@gmail.com 2 7,215 31-10-2016, 20:10
Последна публикация: Majide

Отваряне на: