Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Неработещи добавки ПВР клиент
#1
Здравейте,
От скоро имам устройство TV box с android 5.1.1, в който е инсталиран Коди. До миналата седмица можех да гледам филми в добавката Muvibg, но нещо се прецака/а може би и аз да съм го сторил/ и сега нямам нито една работеща добавка ПВР клиент. Моля за помощ как мога да ги настроя, за да могат да се включат.
Благодаря Ви предварително!
Отговори
#2
Здравейте, аз съм разработчика на приставката "ФИЛМИ", някога MUVIBG. Както е посочено в нейната тема, тя вече не се разработва или поддържа от мен. Ако някой има желание, отстъпвам му всички права (каквито нямам) да поеме ангажимента с нея. Колкото до PVR модулите за Коди, уверявам ви те нямат абсолютно нищо общо с тази или другите приставки. Те са като самостоятелни компютърни програми, които се стартират косвено през Коди, докато addon-ите са обикновени скриптове. С който и PVR или addon да имате проблем, съветвам да го реинсталирате (това става като преинсталирате Коди) или ъпдейтнете (през бутона "Обновяване" в Информация за добавката). Ако проблема ви е конфигурационен, проверете съответните му настройки. Повече няма как да ви помогнем, без да опишете конкретно от какво естество е проблема ви. Ако е с някоя от поддържаните от нас добавки/приставки, моля опишете проблема в съответната тема на тази добавка.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#3
Здравейте, при мен проблема с ПВР клиент, е че при самата инсталация на Коди го няма! От един ден съм потребител на Убунту 16.04 и пробвах всички варианти описани във форума, но няма резултат. Версията на Коди е 16.1. Ако имате някаква идея........
Отговори
#4
Имаме идеи Smile
1. Идея е да отвориш синаптик и да напишеш kodi-pvr-iptvsimple
2. Идея е да отвориш един терминал и да напишеш sudo apt-get install kodi-pvr-iptvsimple
Отговори
#5
Хиляди благодарности....... Big Grin

Тези "заклинания" вършат чудеса, ето затова преминах само на Линукс !
Отговори
#6
Радвам се когато видя поредния човек който се е убедил, че Linux не хапе Smile

Тук можеш да прочете повече за коди работещо под Линукс линк
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Kodi 18.9 Бг добавки teyri 2 845 30-10-2023, 13:06
Последна публикация: teyri
  Проблем с Коди на Тв бокс /не иска да инсталира добавки/ Dante 6 8,861 11-07-2019, 10:03
Последна публикация: martinstz
  Добавки за box.com, dropbox и google drive? dimov81 6 6,846 05-07-2018, 22:16
Последна публикация: shantros
  Има ли начин да подкарам Kodi добавки под WinXP? bLck 35 47,072 29-12-2017, 19:26
Последна публикация: shantros

Отваряне на: