Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с Коди на Тв бокс /не иска да инсталира добавки/
#1
Здравейте , наскоро се сдобих с Тв бокс , дадох го и за настройка  и би трябвало да е добре настроен но сега като се опитах да си инсталирам други добавки в кодито  не иска ,изписва ми че няма връзка а такава има ,други приложения работят.Следвам внимателно всички стъпки по инсталирането , разрешавам добавяне от непознат източник и т.н. но когато стигна до файлов мениджер и кликна на името на добавката за да продължа с инсталацията ми изписва - свързването с мрежовия сървър е невъзможно. Моля за помощ , благодаря предварително.
[Изображение: kodi.jpg]
Отговори
#2
Това ли си въвел като адрес във файловия менаджер:
[Изображение: Screenshot_2017-02-06-20-57-17.png]
Този адрес (показан по-горе) работи и ако не можеш да се свържеш към него, значи твоят TV Box вероятно не е свързан към интернет. Дай ни линка на ръководството което следваш, за да проверим дали все още работи (може вече да не е актуално).
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#3
(09-07-2019, 21:22)Majide написа: Това ли си въвел като адрес във файловия менаджер:
[Изображение: Screenshot_2017-02-06-20-57-17.png]
Този адрес (показан по-горе) работи и ако не можеш да се свържеш към него, значи твоят TV Box вероятно не е свързан към интернет. Дай ни линка на ръководството което следваш, за да проверим дали все още работи (може вече да не е актуално).

С линка който ми даде се получи , благодаря. Ако можеш да споделиш някакви линкове за гледане на спорт ще е супер.  Smile
Отговори
#4
(10-07-2019, 12:23)Dante написа: ...Ако можеш да споделиш някакви линкове за гледане на спорт ще е супер.  Smile
 Компетентни по въпроса са martinstz и ZZlatev
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#5
(10-07-2019, 12:23)Dante написа: С линка който ми даде се получи , благодаря. Ако можеш да споделиш някакви линкове за гледане на спорт ще е супер.  Smile

Инсталираш си добавката Sport365 и от там можеш да гледаш на живо всички по-значими спортни събития.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#6
(10-07-2019, 23:16)martinstz написа:
(10-07-2019, 12:23)Dante написа: С линка който ми даде се получи , благодаря. Ако можеш да споделиш някакви линкове за гледане на спорт ще е супер.  Smile

Инсталираш си добавката Sport365 и от там можеш да гледаш на живо всички по-значими спортни събития.

Как точно се изписва линка на  добавката . И малко извън темата , какво ви е мнението за NO LIMITS ъпгрейда за коди който е доста хвален из интернет пространството , струва ли се да се инсталира.
Отговори
#7
(11-07-2019, 00:16)Dante написа:
(10-07-2019, 23:16)martinstz написа:
(10-07-2019, 12:23)Dante написа: С линка който ми даде се получи , благодаря. Ако можеш да споделиш някакви линкове за гледане на спорт ще е супер.  Smile

Инсталираш си добавката Sport365 и от там можеш да гледаш на живо всички по-значими спортни събития.

Как точно се изписва линка на  добавката . И малко извън темата , какво ви е мнението за NO LIMITS ъпгрейда за коди който е доста хвален из интернет пространството , струва ли се да се инсталира.

Добавката се инсталира през това хранилище: https://kodibg.org/forum/thread-532.html
Колкото за ъпгрейда, за който питаш, от това, което прочетох за него, служи за автоматично инсталиране на няколко добавки. Аз лично не съм привърженик на подобни wizard-и, защото качват една камара ненужни добавки. По-добре е да си инсталираш сам, това което ти трябва, отколкото нещо да ти инсталира разни неща, които нямаш и идея за какво са и накрая Коди едвам да върви, а на у-вото на което го ползваш да не остане свободно място Smile
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,116 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с субтитри kaneto007 3 342 21-02-2024, 17:21
Последна публикация: martinstz
  Проблем с Коди RAKCHO 11 894 19-02-2024, 21:08
Последна публикация: Majide
  Проблем с мрежата за интернет ROBERT 9 3,629 12-01-2024, 18:18
Последна публикация: sarika78
  Проблем с Kodi и Zamunda Kose 1 549 19-12-2023, 16:34
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: