Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Плъгин за форума
#1
Имам една молба към  админите на форума  ако може  и има плъгин да се направи така ,че когато някой пише във тема следвана от мен  да ми вади  съобщения  както е във Калдата . И като цъкна на него да ми се отваря направо темата и последния  пост. Както е направено сега трябва  да отварям още един таб  и се натрупват съобщения и табове излишно.
Отговори
#2
Ок, ще погледна.
Отговори
#3
За съжаление няма такъв плъгин за myBB - софтуера който използваме за форума, който междудругото е същия като на kodi.tv форума.
Отговори
#4
(26-11-2015, 17:15)forumadmin написа: За съжаление няма такъв плъгин за myBB - софтуера който използваме за форума, който междудругото е същия като на kodi.tv форума.

Има ето това е плугина: http://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=518
Долу има снимки как се визуализира в един друг форум сме го интегрира ли и работи много добре, известява за нови мнения по твоя тема, също така и ако някой те спомене и отива на последния коментар/цитат
Отговори
#5
Ок, инсталирах го пробно на бекап сървъра и ... развали структурата на целия сайт, а и ajax-а нещо не работи и алъртите излизат само при рефреш на страницата, което не е много полезно.
Ще ни трябва повече време да се изчистят проблемите.
Отговори
#6
Имаше и 1 за директна информация, обаче много бъгово и го махнахме искаше разрешаване за нотификация за сайта. Пробвайте ако искате пуснете и ние да тестваме и така
Отговори
#7
Ей голяма играчка ми отворихте с тази молба за нотификации Big Grin но най-накрая и ние си имаме работеща бета версия.

Подобрения над MyAlerts:
* Ajax проверка за нови известия (на всеки 120 секунди).
* Звукова и визуална нотификация при нови известия (камбанката до аватара ви в добре дошли лентата)
* Потребителска настройка за разрешаване/забраняване на звуковите известия (Потребителски панел > Настройки за известяване)
* Бот ще изтрива по-старите от един ден известия за да не се трупат в базата данни излишно.

Ако има бъгове не си трайте.
Отговори
#8
Добавих нов плъгин за прикачване на изображения към публикациите. Стария също все още функционира и не се учудвайте, че виждате двойно Smile За известно време ще оставим и двата, докато преценим да махнем ли единия и кой точно.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#9
Може ли да се добави някаква тъмна тема за форума? Преди си бях направил през добавката Stylish, ама с тия ъпдейти по браузерите само се троши.
Отговори
#10
Потърси подходяща за платформата MyBB и може да я пробваме.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблеми след миграцията на форума harry_gg 5 3,760 14-01-2024, 19:40
Последна публикация: mittal
  Проблем с търсачката на форума Topper 0 608 02-03-2023, 16:46
Последна публикация: Topper
  Проблеми с форума harry_gg 0 563 23-02-2023, 11:04
Последна публикация: harry_gg
  Въпроси по регистрацията във форума UnholySaint 0 580 22-02-2023, 17:52
Последна публикация: UnholySaint
  какво беше станало с форума? nikolay 2 2,886 05-10-2020, 01:37
Последна публикация: zdravkos

Отваряне на: