Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
plugin.service.bscfusion - версия "Q"
Здраейте!
Опитвам се да мапна каналите на булсат в ТВХ със скрипта на колегата @petko871112 .
Но получава следната грешка:
Код:
Active radiovega - 0 left
Go to TVHEADEND Web Site. Go to Configuration/DVB Inputs/Services and execute Map All Services!!! After this is done - Press Enter to Continue
Traceback (most recent call last):
 File "./map_to_hts.py", line 376, in <module>
   epg_chanels_edit(hts_conn, lst_all)
 File "./map_to_hts.py", line 181, in epg_chanels_edit
   r = hts_conn.get('http://epg.kodibg.org/dlmap.php')
 File "/usr/lib/python2.7/dist-packages/requests/sessions.py", line 467, in get
   return self.request('GET', url, **kwargs)
 File "/usr/lib/python2.7/dist-packages/requests/sessions.py", line 455, in request
   resp = self.send(prep, **send_kwargs)
 File "/usr/lib/python2.7/dist-packages/requests/sessions.py", line 558, in send
   r = adapter.send(request, **kwargs)
 File "/usr/lib/python2.7/dist-packages/requests/adapters.py", line 378, in send
   raise ConnectionError(e)
requests.exceptions.ConnectionError: HTTPConnectionPool(host='epg.kodibg.org', port=80): Max retries exceeded with url: /dlmap.php (Caused by <class 'httplib.BadStatusLine'>: '')
sei4eto@UbuntuHP:~/.kodi/addons/plugin.program.bscfusion$
Някаква идея как мога да го оправя?
Благодаря!

PS
Оправих се! Променик линка за сваляне в скрипта.
Код:
#r = hts_conn.get('http://epg.kodibg.org/dlmap.php')

    r = hts_conn.get('http://doubledmusic.eu/epg/epg/map.json')
Отговори
Здравейте,
опитвам да мапна каналите, но след стартиране на скрипта ми дава тази грешка. Устройството е Pi 2 с LibreElec 8.2.5. Добавката на фюжън е версия W от бгрепо. Ще се радвам ако някой помогне.

Traceback (most recent call last):
File "./map_to_hts.py", line 12, in <module>
import requests
File "/storage/.kodi/addons/plugin.program.bscfusion/../script.module.requests /lib/requests/__init__.py", line 43, in <module>
import urllib3
ImportError: No module named urllib3
Отговори
Инсталирай си модула urllib3. Мисля, че ще ти иска и requests.
Отговори
Ситуацията си остава същата и след инсталция на urllib3. Същата грешка ми дава и на по-стара версия на либре 8.0.2 на която съм мапвал преди това без проблем. Даже имам и backup, но искам да мапна за да използвам TVH 4.2 но ... не се разбираме нещо със софтуера Smile
Отговори
(29-08-2018, 17:39)olymp написа: Ситуацията си остава същата и след инсталция на urllib3. Същата грешка ми дава и на по-стара версия на либре 8.0.2 на която съм мапвал преди това без проблем. Даже имам и backup, но искам да мапна за да използвам TVH 4.2 но ... не се разбираме нещо със софтуера Smile

В папката на plugin.service.bscfusion ,копирай certifi,chardet,idna,requests,urllib3.
[Изображение: bsc.png]
Отговори
Благодаря! Започна мапването най-после.
Отговори
При мен със OS ID : LG
резолюцията е ниска(360P), с някой от другите профили случайно да е по-висока, че много бявно се мапват за да пробвам отново.
Благодарско!
Отговори
Няма нужда да мапваш всички канали, за да тестваш даден профил. Просто смени профилът и след тва мапни ръчно канал:
Код:
pipe:///home/$USER/.kodi/userdata/addon_data/plugin.program.bscfusion/dat/dumper 127.0.0.1:8888 24_kitchen

Или рестартирай(PEND) вече готов mux за по-лесно.
Отговори
Общо взето се спрях на Samsung заради Диемите.На LG ги нямаше тях.
Качеството е кофти.Не знам при вас как е ...
Android, Panasonic и PC не успява да зареди канали нещо.
Отговори
Здравейте, поради ъпдейт на OS ( Ubuntu 20.04) и Kodi 18.8 в момента bscfusion не работи. Доста време (3г) не го бях пипал и не ми се правеше това но ...
Грешката в лога е:

Код:
2020-08-14 12:11:06.075 T:139635812456192  ERROR: EXCEPTION Thrown (PythonToCppException) : -->Python callback/script returned the following error<--
                                            - NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!
                                            Error Type: <type 'exceptions.Exception'>
                                            Error Contents: LoginFail
                                            Traceback (most recent call last):
                                              File "/home/user/.kodi/addons/plugin.program.bscfusion/service.py", line 146, in <module>
                                                monitor = MyMonitor()
                                              File "/home/user/.kodi/addons/plugin.program.bscfusion/service.py", line 117, in __init__
                                                m_start()
                                              File "/home/user/.kodi/addons/plugin.program.bscfusion/service.py", line 109, in m_start
                                                server.my_serv.start()
                                              File "/home/user/.kodi/addons/plugin.program.bscfusion/resources/lib/server.py", line 185, in start
                                                self._datas['dat'], self._datas['ua']= b.gen_all()
                                              File "/home/user/.kodi/addons/plugin.program.bscfusion/resources/lib/bsc.py", line 230, in gen_all
                                                self.__goforit()
                                              File "/home/user/.kodi/addons/plugin.program.bscfusion/resources/lib/bsc.py", line 227, in __goforit
                                                raise Exception("LoginFail")
                                            Exception: LoginFail
                                            -->End of Python script error report<--
Опитах с познатия тест:
Код:
curl http://localhost:8888/id/bg_top_music

curl: (7) Failed to connect to localhost port 8888: Connection refused

Силно ме съмнява, че е зависнал login-a, защото през https://www.bulsat.com/televizia.php#online-tv също не ме пуска и ми казва, че вече има логнат потребител.

Та първия въпрос ми е - как се прекратяваха сесиите в Bulsatcom Fusion ? Пък после, ще видя дали и как ще тръгне.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) forumadmins 954 1,254,810 20-02-2024, 11:44
Последна публикация: martinstz
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 31,913 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 374,871 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,667,106 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  plugin.video.bnt ltrifonov@gmail.com 2 7,293 31-10-2016, 20:10
Последна публикация: Majide

Отваряне на: