Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Здравейте пичове
#11
Мерси!Сега и за друго се сетих.Не е свързано с коди ама ще съм много благодарен...инсталсирах си voyo и ако гледам live tv е ок обаче сериалите и филмите ми тръгват без картина...Sad
Отговори
#12
Voyo-то ти е на андроида ли?
Отговори
#13
Да.Инсталирах го на тв бокса от плек стора.Имам си абонамент всичко трябва да е 6 уж..ама уви.
Отговори
#14
Искам да ви питам някой тези дни гледал ли е нещо през КОЛИБКА адд-она... преди няколко часа се мъчих и само ерори ми дава а 2-3 дни по-рано всичко си беше наред.
Отговори
#15
Някои работят, други не. Поне при мен е така. Хубавото е, че тва, което исках да гледам работеше Smile
Отговори
#16
Инфинити, подкара ли булсата през Коди,че и мен нещо ми е трудно, и аз съм с X 96
Отговори
#17
Здравейте отново пичове... имам един въпрос, за който не съм много сигурен дали е така та да ви питам.

Да кажем, че иамм удома 2 компютъра, но не са в локална мрежа или ако искате да кажем, че имам 2 компютъра отдалечени един от друг примерно в различни къщи.Нали би трябвало да мога през единия да си шарна папката с филмите, а през другия да влезна в коди да добавя тази папка и да гледам филмите?Предполагам за тази цел компютъра от който споделям филмите трябва да има реално ip нали така?
Отговори
#18
Ако има реално IP не би трябвало да имаш проблем. Другият вариант е VPN.
Отговори
#19
Ако е през Интернет, ще трябва или NAT или PAT на рутъра пред сервиращата машина, обаче.
Отговори
#20
Сваляш  това  Golden FTP Server  инсталваш го  и си шерваш паката/те   без проблеми. Трябва ти реален статичен  IP адрес  и да си отвориш порта   ако си  през рутер.
Отговори


Отваряне на: