Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблеми с някой адонси на Коди
#1
     Здравейте,
      Имам 2 проблема които ми се явиха при работа с Коди на персонален компютър под Win 7:
      1. Инсталирах си добавката за Булсатком,каналите вървят добре, но когато реша да сменя първия избран с друг и всеки следващ вече започва едно премигване на целия екран на монитора. Това нещо не се оправя докато не излезна изцяло то програмата и влезна от ново. Лошото е, че тогава мога да гледам пък само един и за втория нещата се повтарят.
      2. Инсталирах си един адон за спортни канали Mucky Duck. Първоначално канала който избрах си тръгна нормално. След това излязох от Коди изцяло и от ново влязох след близо час. Тогава като кликна да пусна даден канал ми изписва следното съобщение: Един или повече елемента не могат да бъдат възпроизведени. Проверете журнала за повече информация.
         Това на какво може да се дължи и къде точно се намира този журнал? Опитах с преинсталация на добавката, но нищо не се промени.
         Ще бъда благодарен, ако някой ми окаже необходимата помощ.
Отговори
#2
Второто е най-вероятно заради неработещ стрийм. Като си пробвал първия път е работел, но после се е скапал. Така е с пиратските линкове умират бързо, но затова пък са с лошо качество Smile

Иначе за първото, всеки път с различни канали ли се случва? И дори когато не си в режим фул скрийн?
Отговори
#3
Да,мига независимо дали е на цял екран или не. А що се отнася до първия проблем това означава ли че тази добавка е свършила вече и не може да се разчита на нея?
Отговори
#4
Добавката може и да не е свършила, ако подновяват умрелите стриймове редовно. Проверявай от време на време ако тръгне...
Иначе за Windows 7 пробвал ли си да пуснеш Коди, но преди това да превключиш на най-основната и проста цветова схема на WIndows т.е. без ефекти?
Отговори
#5
Ами не, не съм, но незнам как точно се прави това. Ще бъда благодарен, ако ми поясните малко по-конкретно.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблем с Коди RAKCHO 16 1,529 18-04-2024, 15:56
Последна публикация: rtk
  Законови проблеми Sticky1337 2 762 04-09-2023, 15:17
Последна публикация: Sticky1337
  tv box t97z plus 2022 (коди помощ) Jekow1998 0 698 01-02-2023, 22:08
Последна публикация: Jekow1998
  Коди 20 проблем gvg 5 2,419 30-01-2023, 15:19
Последна публикация: Majide
  страници в коди fullmak 7 2,500 29-01-2023, 20:13
Последна публикация: Majide

Отваряне на: