Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Линк за БТВ екшън на raspberry.....
#1
Здравейте, бих се зарадвал и разбира се ще съм много благодарен, ако някой ми постне работещ линк за raspberry, на БТВ екшън да гледам шоуто на един от най-големите българи в спорта.

Благодаря ви предварително Smile Smile Smile Smile
Отговори
#2
Към този момент телевизия btv Action не се излъчва свободно през интернет сайтовете на Central European Media Enterprises (CME), както и мобилните им приложения за смарт устройства. Можете обаче, да я гледате срещу заплащане при лицензираните разпространители за страната и чужбина, каквито са услугите: Voyo, MyTV, кабелните и сателитни оператори, както и легални доставчици на IPTV.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#3
Torrent-tv поддържа ли? Ориентирай се към torrent-tv или фюжъна. Поне тва е "позволено".
Отговори
#4
Information 
Разпространението на авторски продукт или електронна услуга, която не се предлага безплатно или безвъзмездно от носителят на нейните авторски права, няма как да бъде позволено, без значение какъв вид технология или комуникационен протокол използвате за целта! Моля, не публикувайте във форума линкове, които спадат към категорията пиратско съдържание, за да не го превърнем в това, от което XBMC Fondation се стреми да се дистанцира и нека не включваме занапред думите Kodi и пиратство в едно и също изречение.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#5
(20-05-2016, 20:31)Majide написа:
Разпространението на авторски продукт или електронна услуга, която не се предлага безплатно или безвъзмездно от носителят на нейните авторски права, няма как да бъде позволено, без значение какъв вид технология или комуникационен протокол използвате за целта! Моля, не публикувайте във форума линкове, които спадат към категорията пиратско съдържание, за да не го превърнем в това, от което XBMC Fondation се стреми да се дистанцира и нека не включваме занапред думите Kodi и пиратство в едно и също изречение.

Мерси за инфото!!! Горепосочените напътствия като безплатно, авторски права и т.н. ще са ми от голяма полза за гледането на канала?!, остава ми само едно, да ви благодаря и да си влюча лаптопа.
Отговори
#6
Имаш и още една опция, да послушаш съвета Majide. Активацията на профила при Нетера и MyTv става за секунди автоматично след заплащането, без значение кой метод за заплащане ще избереш. Месечният абонамент е съизмерим с цената на кутия цигари или 2-3 бири за тези от вас които живеят в чужбина. Малко самоуважение не е излишно на никого.
Отговори
#7
(22-05-2016, 14:07)xbmcbg написа: Имаш и още една опция, да послушаш съвета Majide. Активацията на профила при Нетера и MyTv става за секунди автоматично след заплащането, без значение кой метод за заплащане ще избереш. Месечният абонамент е съизмерим с цената на кутия цигари или 2-3 бири за тези от вас които живеят в чужбина. Малко самоуважение не е излишно на никого.


Самоуважих  Smile се с Нетера, ама туй нещо Angry iVue Angry не ме уважава.
Инсталирах и конфигурирах (поне 2-3 пъти) програмата (iVue) по това упътване: https://kodibg.org/forum/thread-36.html?highlight=iVue
Сортирах си каналите по мое желание на които излиза ЕПГ-то и дотук всичко е супер, но като кликна в/у някой канал се появява конфигурационното меню и картина няма. И какво му не е наредHuh с конфигурацията на iVue?         
Отговори
#8
Не си задал мястото от където да бъде прочетен съответният канал (не си завършил настройките) имаш 2 варианта:
1) "ini" файл
2) чрез фаворитите
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Kodi на Raspberry Pi4 забива Calderon 5 3,103 22-09-2021, 21:08
Последна публикация: Calderon
  Проблем с Fusion TV Android на Kodi 18.9 (raspberry pi4) ivenkov 6 5,520 24-12-2020, 22:03
Последна публикация: ivenkov

Отваряне на: