Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с Коди
#11
Да питам и аз ,със Сони съм и на всеки два или 3 месеца ми изчезва Коди то и докато не го инсталирам наново не тръгва,от къде може да е проблема?
Отговори
#12
(19-02-2024, 16:50)Milen84 написа: Да питам и аз ,със Сони съм и на всеки два или 3 месеца ми изчезва Коди то и докато не го инсталирам наново не тръгва,от къде може да е проблема?
На Сони съм от години и не ми изчезва абсолютно нищо. Премахнах каквото позволи да му изтрия от вградените апове и инсталирах единствено Коди и нищо друго през маркета му. В Коди инсталирах само 3 addon-a: HBO Max, SkyShowtime и VIKIr, защото изискват Widevine L1 за да работят нормално. Всички останали добавки, които ми трябват са на външен едноплатков компютър (VIM4 под CoreELEC). Така, дори и едното Коди да се скапе някога, имам и още едно... Шенген, Шенген: един за теб, един за мен!  Шегата настрана, съществува addon "Backup" с който можете да правите регулярно бекъп на своето Коди някъде из LAN  мрежата, на флашка, харддиск или каквото там имате... Използвам го на всички инсталации които създавам и досега съм ползвал бекъпите няколко пъти, но не и при Сонито - то още не се е скапвало, засега Cool 
Успех!  Провери дисковото пространство на вътрешната памет на ТВ-то.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#13
Здравейте.
Някой има ли проблем с Коди. Изразен в това изобщо да не може да влезе в приложението.
С телевизор Сони съм и до преди някой ден нямах проблем.
Сега направо ме изхвърля.
Отговори
#14
(13-04-2024, 13:38)StefMaster написа: Здравейте.
Някой има ли проблем с Коди. Изразен в това изобщо да не може да влезе в приложението.
С телевизор Сони съм и до преди някой ден нямах проблем.
Сега направо ме изхвърля.

В 99% от случаите когато няма достатъчно свободно място на флаш паметта, симптомите са такива  ......
Отговори
#15
(13-04-2024, 13:38)StefMaster написа: Здравейте.
Някой има ли проблем с Коди. Изразен в това изобщо да не може да влезе в приложението.
С телевизор Сони съм и до преди някой ден нямах проблем.
Сега направо ме изхвърля.

Пробвай да отидеш в управлението на приложенията в Андроид, да дадеш на Коди принудително спиране и след това изчистване на кеша (не на данните, че тогава става лошо Smile ) и пробвай да пуснеш пак Коди.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#16
Здравейте, и аз съм с LG webos, инсталирах кodi и всичко изглеждаше наред но когато пусна нещо за гледане и ме изхвърля от приложението. Как да отстраня този проблем?
Отговори
#17
(18-04-2024, 12:56)jerykn написа: Здравейте, и аз съм с LG webos, инсталирах кodi и всичко изглеждаше наред но когато пусна нещо за гледане и ме изхвърля от приложението. Как да отстраня този проблем?

Дайте малко повече информация с коя версия на webOS сте, и коя версия на Коди сте инсталирали ?
Коя добавка сте инсталирали, защото "нещо за гледане" е доста разтегливо и относително понятие.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблем с Bulsatcom Fusion tv след ъпдейта от 2024 година eurii 3 206 15-04-2024, 15:07
Последна публикация: eurii
  Kodi проблем с торенти FS 4K Max crusheraaa 14 3,091 02-04-2024, 13:17
Последна публикация: Aashvi78
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,312 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с субтитри kaneto007 3 567 21-02-2024, 17:21
Последна публикация: martinstz
  Проблем с мрежата за интернет ROBERT 9 3,989 12-01-2024, 18:18
Последна публикация: sarika78

Отваряне на: