Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем стартиране
#1
Здравейте, при опит за стартиране на Коди от X96 max ultra, се появява следния надпис:Един или повече елемента не могат да бъдат възпроизведени.
Проверете журнала за повече информация.”
Какво означава това и как се оправя?
Благодаря
Отговори
#2
Това е стандартно съобщение и може да има милиони причини. Без лог файл, откъдето може да се видят подробности за грешката, няма как да Ви се помогне. Ако не знаете, къде Коди генерира лог файла си, ползвайте търсачката на форума и ще намерите писано по темата.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#3
Видях надписа при зареждането на Kodi: “Modul impact fail”. Ако това говори нещо.
Нямам представа от тая чудесия, скоро я взех. Тия, които я продават ме увериха, че липсвала някаква добавка и че щели да оправят
всичко дистанционно, но щом дойде новата добавка. Дали е така, аз не зная…
Отговори
#4
(15-05-2023, 10:26)Ivontyy54 написа: Видях надписа при зареждането на Kodi: “Modul impact fail”. Ако това говори нещо.
Нямам представа от тая чудесия, скоро я взех. Тия, които я продават ме увериха, че липсвала някаква добавка и че щели да оправят
всичко дистанционно, но щом дойде новата добавка. Дали е така, аз не зная…

"Module import fail" e съобщението за грешка което обикновенно излиза при проблем със някои от следните неща :
1. Проблем със източника/сървъра от където се извлича/зарежда плейлистата.
2. При проблем със някои от модулите на самата добавка.
3. При липса или проблемен интернет.
4. Когато има несъответствие със данните за вход /грешен мейл или парола/

Ако преди това всичко е било ОК и е работело, причина за грешката е точка 3 или 4
Отговори
#5
(15-05-2023, 10:26)Ivontyy54 написа: Видях надписа при зареждането на Kodi: “Modul impact fail”. Ако това говори нещо.
Нямам представа от тая чудесия, скоро я взех. Тия, които я продават ме увериха, че липсвала някаква добавка и че щели да оправят
всичко дистанционно, но щом дойде новата добавка. Дали е така, аз не зная…

Явно съобщението е свързано с някоя добавка инсталирана в Коди, която не може да се стартира коректно. Така не можем да гадаем, какви добавки има инсталирани на него и коя е проблемната. Трябва или лог файл, или поне снимка на грешката, откъдето евентуално да видим, ако е изпирано на нея, името на добавката.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#6
(15-05-2023, 14:53)martinstz написа:
(15-05-2023, 10:26)Ivontyy54 написа: Видях надписа при зареждането на Kodi: “Modul impact fail”. Ако това говори нещо.
Нямам представа от тая чудесия, скоро я взех. Тия, които я продават ме увериха, че липсвала някаква добавка и че щели да оправят
всичко дистанционно, но щом дойде новата добавка. Дали е така, аз не зная…

Явно съобщението е свързано с някоя добавка инсталирана в Коди, която не може да се стартира коректно. Така не можем да гадаем, какви добавки има инсталирани на него и коя е проблемната. Трябва или лог файл, или поне снимка на грешката, откъдето евентуално да видим, ако е изпирано на нея, името на добавката.

И аз от 3 дена имам същия проблем на двата бокса
Отговори
#7
(15-05-2023, 21:40)nachev208 написа: И аз от 3 дена имам същия проблем на двата бокса

Добавката за Булсатком и преди ъпдейтите на Марто си работеше, и проблема не е във нея.
Предполагам и вие както автора на темата, сте със закупени устройства от интернет.
Ако е така, би трябвало да се свържете със търговеца за да попитате какъв точно е проблема.
За да ви помогне някой тук, без да пуснете log файл, няма как да стане.
Как да изкарате log файл, е описано в тази тема =>  ЦЪК
Отговори
#8
(16-05-2023, 12:28)rtk написа:
(15-05-2023, 21:40)nachev208 написа: И аз от 3 дена имам същия проблем на двата бокса

Добавката за Булсатком и преди ъпдейтите на Марто си работеше, и проблема не е във нея.
Предполагам и вие както автора на темата, сте със закупени устройства от интернет.
Ако е така, би трябвало да се свържете със търговеца за да попитате какъв точно е проблема.
За да ви помогне някой тук, без да пуснете log файл, няма как да стане.
Как да изкарате log файл, е описано в тази тема =>  ЦЪК

Благодаря ще пробвам,Марката на боксовете са същите като на колега няма се учудя ако и от един и същи онлайн магазин са купени
Отговори
#9
Оправиха го дистанционно. Тези, от които купих бокса, влязоха в настройките и доколкото успях да видя, изтеглиха и инсталираха някакъв zip файл.
Сега всичко е наред и каналите от Kodi тръгват…
Така че ако сте взели устройство от интернет, те ще го оправят. Иначе вие ще трябва да се борите с търсене и инсталиране на файлове…
Отговори
#10
(16-05-2023, 17:33)Ivontyy54 написа: Оправиха го дистанционно. Тези, от които купих бокса, влязоха в настройките и доколкото успях да видя, изтеглиха и инсталираха някакъв zip файл.
Сега всичко е наред и каналите от Kodi тръгват…
Така че ако сте взели устройство от интернет, те ще го оправят. Иначе вие ще трябва да се борите с търсене и инсталиране на файлове…

да ама на мен ми казаха че явно има проблем с добавката и не го оправиха

(16-05-2023, 12:28)rtk написа:
(15-05-2023, 21:40)nachev208 написа: И аз от 3 дена имам същия проблем на двата бокса

Добавката за Булсатком и преди ъпдейтите на Марто си работеше, и проблема не е във нея.
Предполагам и вие както автора на темата, сте със закупени устройства от интернет.
Ако е така, би трябвало да се свържете със търговеца за да попитате какъв точно е проблема.
За да ви помогне някой тук, без да пуснете log файл, няма как да стане.
Как да изкарате log файл, е описано в тази тема =>  ЦЪК

пробвах ама нещо немога да намеря тоя лог фаил никъде

Някой може ли някой да ми каже в добавката в конфигурация какъв емел и парола трябва да се въведат благодаря предварително

Някой може ли някой да ми каже в добавката в конфигурация какъв емейл и парола трябва да се въведат благодаря предварително
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблем с Коди RAKCHO 16 1,592 18-04-2024, 15:56
Последна публикация: rtk
  Проблем с Bulsatcom Fusion tv след ъпдейта от 2024 година eurii 3 214 15-04-2024, 15:07
Последна публикация: eurii
  Kodi проблем с торенти FS 4K Max crusheraaa 14 3,102 02-04-2024, 13:17
Последна публикация: Aashvi78
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,318 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с субтитри kaneto007 3 571 21-02-2024, 17:21
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: