Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Коди 20 проблем
#1
Здравейте хора,ъпдейдвах коди 20 но като реших да инсталирам от зип файл не го разпознава. Аз ли бъркам нещо или трябва да се разреши от някъде. До сега не съм имал проблеми с предишни версии.
Отговори
#2
Напишете цялото име на ZIP файла или ако можете, представете съдържанието на файла addon.xml, намиращ се вътре в този архив. Така ще можем да проверим съвместима ли е тази приставка с Коди 20. Може и на лично съобщение през форума, ако предпочитате.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#3
Архива е този :   repository.majide-0.20.8 и на bg adonis но като ги сложа инсталиране от зип фаил не ги показва за да се инсталират. На бокса имам и коди 18.7 но там нямам проблем и добавките се инсталират без проблем. Бокса е UGOOS X4 pro и на него отказва. преди около една неделя нямаше проблем. Нищо не съм правил като настройки на коди само съм го сложил на български.
Отговори
#4
Настрой в Коди следните настройки, които съм оградил в червено по този начин:
[Изображение: 2023-01-29-13-06-47.png]
След това, опитай пак да инсталираш добавката. Ако отново не стане, следвай това упътване, за да генерираш log file, който аз да прегледам.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#5
Всичко това е така както го описваш но не опознава файловете. Няма причина да не се получава. На другия бокс който е х98 мах всичко е в ред. Същата флашка се инсталира без проблем там.Там също е коди20.
Отговори
#6
Значи има някакъв страничен проблем. За да го оправим, ще ми трябва log file - виж линка в горния ми пост, откъде да го вземеш. Преди това, опитай пак няколко пъти да инсталираш хранилищата (при включен Дебъг журнала на Коди) и тогава ми покажи целия log file (може и на лично съобщение).
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,116 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с субтитри kaneto007 3 342 21-02-2024, 17:21
Последна публикация: martinstz
  Проблем с Коди RAKCHO 11 894 19-02-2024, 21:08
Последна публикация: Majide
  Проблем с мрежата за интернет ROBERT 9 3,629 12-01-2024, 18:18
Последна публикация: sarika78
  Проблем с Kodi и Zamunda Kose 1 549 19-12-2023, 16:34
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: